پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در پلدختر

به گزارش وبلاگ 1 کد، فرماندار پلدختر از پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات در بحث اشتغال روستایی در این شهرستان اطلاع داد.

پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در پلدختر

به گزارش خبرنگار ، حسن رضائیان فرماندار پلدختر در جلسه شورای اشتغال پلدختر که 23 مهر ماه با حضور عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید، اظهار کرد: خیلی از زیرساخت های ما که در بحث سیل خسارت دیدند بازسازی شده اند و علاوه بر خدمات دولت مردم نیکوکار نیز اقدامات خوبی انجام داده اند.

رضائیان یادآور شد: پلدختر شهرستانی است که بستر خوبی برای دامداری دارد و در بخش کشاورزی نیز قطب فراوری انجیر سیاه کشور هستیم.

او ادامه داد: در بحث تقویت بستر ها انتظار می رود شرایط بهتر از وضع موجود گردد و ما بتوانیم بهره مندی بیشتری داشته باشیم.

فرماندار پلدختر بیان نمود: انتظار داریم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث تسهیلات هر آنچه که می تواند به پل دختر یاری کند و توقع ما این است در بحث تسهیلات نگاه قابل قبول تری به پاین شهرستان گردد.

رضائیان یادآور شد: در بحث اشتغال روستایی و عشایری 804 طرح داشتیم که تا به امروز 40 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت و 1034 فرصت اشتغالزایی ایجاد شده است.

او اقزود: در بحث طرح های آبی حدود 15.2 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده با 152 طرح و 338 نفر اشتغال داشته است.

فرماندار پلدختر گفت: بانک ملی در این شهرستان شرایط خوبی در بحث تسهیلات داشته، اما از بعضی بانک هایی که زیر نظر وزارت تعاون هستند انتظار بیشتری می رود و معتقدیم این بانک ها می توانند بهتر کار نمایند تا بازده خوب در بحث اشتغال داشته باشیم.

ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در پلدختر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در پلدختر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید