اخبار سیاسی

خبرنگاران ظریف: انسانیت، تروریسم مالی آمریکا را شکست می دهد

تهران - خبرنگاران - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در توییتی به مناسبت تکریم خیرین و کوشش آنها در یاری به فرایند مقابله با کرونا نوشت: انسانیت تروریسم مالی آمریکا را شکست می دهد.

16 تیر 1399

هتل های فارس برای دوران پساکرونا آماده می شوند

جلسه هم اندیشی اعضای جامعه حرفه ای هتلداری استان فارس با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس در راستای توسعه گردشگری در دوران پساکرونا برگزار گردید.

14 تیر 1399

تلاش کابینه لبنان برای مبارزه بافساد دلیل اصلی هجمه علیه دیاب است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وئام وهاب رئیس حزب توحید عربی و وزیر سابق لبنان در خصوص دلایل واقعی حملات سیاسی اخیر علیه حسان دیاب نخست وزیر کنونی لبنان سخن گفت.

7 تیر 1399

شمار قربانیان کرونا در انگلیس به بیش از 21 هزار تن رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مت هنکوک وزیر بهداشت و درمان انگلیس روز دوشنبه از مرگ 360 تن از بیماران مبتلا به کووید -19 ظرف بیست و چهار ساعت گذشته در بیمارستان های این کشور خبر داد.

3 تیر 1399

چاره اندیشی شورای شهر برای مقابله با موج دوم کرونا

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: راه چاره های مقابله با موج دوم کرونا در جلسه هم اندیشی صبح امروز با شهردار تهران مورد آنالیز نهاده شد.

2 تیر 1399

لاریجانی از دیروز در مجلس حضور یافته است

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه جلسات علنی مجلس هفته آینده با ریاست لاریجانی برگزار می شود، گفت: رئیس مجلس از روز گذشته برای انجام امور در ساختمان مجلس حضور پیدا کرده است.

1 تیر 1399

برگزاری جشنواره نوروز در رومانی

جشنواره نوروز در رومانیروز گذشته جشنواره نوروز با هدف آشنا کردن مردم کشور رومانی با آداب و رسوم و سنت هایی ایرانی در این کشور برگزار شد که با استقبال زیادی هم همراه بود. این جشنواره با همکاری سفارت خانه های ایران، ترکمنستان و قزاقستان در موزه ملی دهکده...

28 خرداد 1399

رادیو مایکروویو پهن باند کاربردی خواهد شد

وزیر ارتباطات از تولید و کاربردی شدن رادیو مایکروویو پهن باند خبر داد و بر تحقق این هدف تاکید کرد.

27 خرداد 1399

افزایش نمونه گیری کرونا در ژاپن با رشد آمار قربانیان

با افزایش شمار قربانیان کروناویروس در ژاپن و ترس از فروپاشی سیستم سلامت این کشور، مقامات در کوشش اند تا با استفاده از خدمات سواره و تسهیل در جمع آوری نمونه ها، انجام تست های تشخیصیِ کرونا را گسترش دهند.

23 خرداد 1399

خبرنگاران طرح تصفیه پساب اولترافیلتراسیون در مجتمع فولاد سفیددشت بروجن بهره برداری شد

شهرکرد - خبرنگاران- مدیرعامل فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار در بخش صنعت کشور ، طرح تصفیه فاضلاب و پساب به روش اولترافیلتراسیون در مجتمع فولاد سفیددشت با همکاری یکی از شرکت دانش بنیان به بهره برداری رسید.

17 خرداد 1399

معادله جدید دولت ، یک میلیون تومان بگیر؛ یارانه نقدی نگیر

شاید خیلی ها تصور می کردند دولت قرار است به خانوارهای آسیب پذیر در برابر کرونا یاری بلاعوض یا دست کم وام بدون بهره یا قرض الحسنه بدهد. حالا اما برنامه تغییر نموده و قرار است به 23 میلیون خانوار ایرانی وام یک میلیون تومانی داده گردد با نرخ بهره 12 درصد و اقساط...

9 خرداد 1399

آمریکا از یک توافق نامه بین المللی دیگر خارج می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، آمریکا در نظر دارد تا در آینده نزدیک از معاهده آسمان های باز خارج گردد.

6 خرداد 1399

خبرنگاران کارگران تونسی خواهان حمایت از آنها در روزهای قرنطینه شدند

تهران-خبرنگاران- صدها نفر از شهروندان تونسی از جمله کارگران روز مزد این کشور با اعتراض به تعطیلی های سراسری در این کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا خواهان یاری دولت به آنها در زمان قرنطینه شدند.

31 اردیبهشت 1399

حقایقی تکان دهنده از قوانین عجیب در کشورهای دنیا

. حقایقی از قوانین عجیب در بسیاری از کشورهای دنیا وجود دارند که شنیدن آن ها ممکن است انسان را شوکه نموده یا باعث خنده گردد. به عنوان مثال شما در ایالت آلاسکا نمی توانید یک فلامینگو را به عنوان حیوان خانگی به یک آرایشگاه ببرید، یا در ایالت ایندیانا دریافت...

28 اردیبهشت 1399

نگاهداری: بهره گیری از ظرفیت خاتمه نامه های دانشجویی در دستور کار است ، انتظار برای تصویب نهایی شیوه نامه

معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد از تدوین شیوه نامه ای در جهت بهره گیری از ظرفیت خاتمه نامه ها و رساله های دانشجویان تحصیلات تکمیلی اطلاع داد.

20 اردیبهشت 1399

سفیر کویت در بغداد به دیدار الزرفی رفت

سفیر کویت در عراق با نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه عراق دیدار و تأکید کرد، کویت آمادگی دارد همکاری بیشتری با بغداد داشته باشد.

19 اردیبهشت 1399

مشخص دستمزد کارگران به بعد از عید موکول شد ، چه دستمزدی مورد توافق نهاده شد؟

نشست دستمزد شورای عالی کار پس از گذشت 7 ساعت باز هم بدون نتیجه به انتها رسید و مشخص حداقل دستمزد کارگران به نیمه اول فروردین ماه سال بعد موکول شد.

19 اردیبهشت 1399

ترکیه: گسیل آوارگان از ادلب متوقف شده است

وزیر دفاع ترکیه گفت که گسیل آوارگان از ادلب متوقف شده و آوارگان در حال بازگشت به این استان هستند.

12 اردیبهشت 1399

آمریکا چاههای نفت شمال سوریه را به سلطه خود درآورده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ریاض حداد سفیر سوریه در روسیه امروز گفت: آمریکا همه چاههای نفتی در شمال شرق سوریه را تحت کنترل و تسلط خود درآورده و به سرقت نفت آنها مبادرت می کند.

11 اردیبهشت 1399

در دومین سه شنبه عظیم چه گذشت؟ اوضاع به نفع جو بود یا برنی؟

ایرنا نوشت: اگرچه برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت در دومین سه شنبه عظیم انتخابات درون حزبی دموکرات ها، جو بایدن معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا را در ایالت داکوتای شمالی شکست داد اما باید ن توانست در چهار ایالت پیروز میدان باشد.

10 اردیبهشت 1399
تعداد: (142)