جزئیات برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر

به گزارش وبلاگ 1 کد، خبرنگاران/بوشهر مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر از برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر در نیمه دوم اسفندماه امسال اطلاع داد.

جزئیات برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر

مازیار هوشمند در گفت وگو با وبلاگ 1 کد عنوان نمود: با توجه به قطعی شدن زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره، شرایطی فراهم شده است تا همکارانی که امکان ارسال آثار خود را نداشته اند، بتوانند آثار خود را به این جشنواره برسانند.

وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان بوشهر تا 10 بهمن ماه 98 تمدید شده است، اضافه کرد: سایت جشنواره از دهم دی ماه 98 مجدداً باز، و همکاران گرامی می توانند آثار خود را در سایت جشنواره مطبوعات بارگزاری نمایند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با اشاره به اینکه تا کنون بیش از 300 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، اضافه کرد: با توجه به استقبال و تقاضای تعداد کثیری از همکاران و علاقمندان به شرکت در این جشنواره، و همچنین رقابت مؤثر و حضور هرچه بیشتر اصحاب رسانه استان در این رویداد بزرگ فرهنگی، با موافقت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهلت ارسال آثار تا 10 بهمن ماه امسال تمدید شد. وی گفت: شرکت نمایندگان تا دهم بهمن ماه می توانند آثار خود را در سایت جشنواره به آدرس www.boushehr.pressfestival.ir بارگزاری نمایند.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر اظهار داشت: جشنواره در سه بخش حرفه ای، موضوعی و ویژه برگزار می گردد، که بخش حرفه ای جشنواره شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، مصاحبه، گزارش (خبری - تحلیلی - تحقیقی)، خبر، تیتر، عکس (خبری - گزارش تصویری)، طنز و کاریکاتور، گرافیک، طراحی و صفحه آرایی است.

هوشمند با اشاره به این که آثار بخش موضوعی در سه حوزه اقتصاد مقاومتی، محیط زیست و بحران آب و حقوق شهروندی آنالیز و داوری خواهد شد، اضافه کرد: بخش ویژه این جشنواره با توجه به اهمیت منطقه عسلویه به موضوع عسلویه، پایتخت انرژی ایران اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به برگزاری اختتامیه این جشنواره در نیمه دوم اسفندماه امسال، گفت: اختتامیه جشنواره مطبوعات استان با حضور مقامات فرهنگی کشور، مسئولین استانی، صاحبان رسانه، مدیران مسئول، وبلاگ 1 کد و سایر فعالین رسانه ای استان در نیمه دوم اسفند ماه و در یکی از روزهای هفته بزرگداشت بوشهر برگزار خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با اشاره به اینکه آثار ارسالی به جشنواره می بایست از تاریخ 94/07/01 تا 98/06/31 در رسانه های دارای مجوز فعالیت از هیئت نظارت بر مطبوعات (نشریات مکتوب، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و رسانه های الکترونیک غیر برخط) که مبدأ فعالیت آنان در استان بوشهر می باشد، منتشر و چاپ شده باشد، اضافه کرد: آثار چاپ شده در رسانه های لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن های داخلی ادارات، امکان شرکت در جشنواره را ندارند.

مازیار هوشمند اظهار داشت: شرکت نمایندگان می توانند علاوه بر شرکت در بخش حرفه ای جشنواره، حداکثر در دو بخش دیگر، و در هر رشته حداکثر با سه اثر در جشنواره شرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جزئیات برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید