اخبار اقتصادی

آماده موج عظیم نوآوری شوید

آماده یک موج بزرگ باشید؛ جهش بزرگ نوآوری که منشأ قدرت آن تکنولوژی های نوظهور و رویکرد کارآفرینان تکنولوژی عمیق (Deep tech) است. اثر اقتصادی، کسب وکار و اجتماعی این موج در همه جا احساس خواهد شد، چون بنگاه های تکنولوژی عمیق می خواهند بسیاری از مسائل پیچیده...

6 مرداد 1400

جولان دلتا در اروپا؛ هشدار درباره لغو سریع محدودیت ها در انگلیس

ویروس خطرناک دلتا همچنان در اروپا جولان داده به گونه ای که کمیسیون در درخواستی فوری خواهان تسریع رود واکسیناسیون شده و انجمن پزشکی انگلیس هم درباره طرح دولت برای لغو سریع محدودیت ها هشدار داده است.

4 مرداد 1400

تحویل 300 هزار دوز واکسن کوو ایران برکت به وزارت بهداشت

به گزارش خبرنگاران، جلیلی مدیر تولید واکسن کوو ایران برکت با اعلام این خبر گفت: امروز 300 هزار دوز تازه از واکسن کرونا را جهت تزریق عمومی تحویل وزارت بهداشت دادیم.

31 تیر 1400

چشم پوشی از تخلفات کرونایی رانندگان

به گزارش خبرنگاران، طی یکسال و نیم گذشته پروتکل های بهداشتی متعددی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برای بخش های مختلف مالی از جمله حوزه حمل و نقل مصوب و ابلاغ شد اما هر قدر که از شیوع این ویروس می گذرد گویا رعایت این پروتکل ها برای مردم در بخش های مختلف...

29 تیر 1400

مدیرکل دستگاه امنیت لبنان: تابع قانون هستم

در پی مخالفت وزیر کشور لبنان با درخواست بازپرسی از مدیرکل امنیت ملی این کشور در پرونده انفجار بندر بیروت ، این مقام امنیتی به رسانه ها گفت که مث هر لبنانی دیگری تابع قانون است.

29 تیر 1400

اسامی آزادکاران و فرنگی کاران حاضر در المپیک اعلام شد

تهران (پانا) - اتحادیه جهانی کشتی اسامی کشتی گیران شرکت کننده در المپیک توکیو را گفت.

27 تیر 1400

از بالون های استراتوسفر تا ماموریت های ماه

جسیکا فرانتز(Jessica Frantz) دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه ایالتی آریزونا در تمپی است که امیدوار است بتواند با کمک حمایت برنامه تحصیلی ناسا یک مرکز کاری در زمینه فناوری مرتبط هوافضا را ایجاد کند.

23 تیر 1400

سی کشور بازار هدف گردشگری ایران هستند

ایرنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های بدست رسیده، سی کشور بازار هدف گردشگری ایران هستند.

22 تیر 1400

خطیب زاده: دادگاه کانادایی درباره هواپیمای اوکراینی از اساس صلاحیت ندارد

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین افزود: همگان می دانند دادگاه کانادا از اساس صلاحیت ندارد که به این سانحه هوایی یا قصور احتمالی در واقعه ای که خارج از سرزمین و حوزه صلاحیت کشوری کانادا رخ داده است رسیدگی کند.

19 تیر 1400

چرا همکاری نزدیک تر وان پلاس و اوپو نگران کننده و هیجان انگیز است؟

وان پلاس از مدت ها قبل با اوپو در ارتباط بوده و قدمت این ارتباط به سال های اولیه شکل گیری این شرکت برمی شود. ارتباط این دو شرکت که هر دو زیرمجموعه هلدینگ BBK هستند در سال های اخیر عمیق تر شده و مدتی قبل هم خبر ادغام تیم های تحقیق و توسعه خود را اعلام کردند.

14 تیر 1400

چرا مرغ گران شد؟

خبرنگاران : دبیر کانون مرغداران گوشتی علت افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر را تشریح کرد.

12 تیر 1400

موضع ناتو درباره حضور اشغالگران خارجی در افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه ناتو، ینس استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی امروز سه شنبه در یک کنفرانس خبری با کایا کالاس (Kaja Kallas) نخست وزیر استونی از ادامه مشارکت (!) این نهاد در افغانستان اطلاع داد.

4 تیر 1400

پرونده های مهم طرح ضیافت در قزوین خارج از نوبت رسیدگی می شوند

خبرنگاران/قزوین مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین با اشاره به اجرای طرح ضیافت در ماه رمضان گفت: با توجه به شیوع کرونا با واحدهای صنفی که تخلفات بهداشتی داشتند بلافاصله برخورد جدی شد همچنین حضور در جلسات با دستگاه های متولی تنظیم بازار، استقرار شعب ویژه رسیدگی...

1 تیر 1400

چهار نماد در میدان نقش جهان

چهار بنایی که در میدان نقش جهان هستند؛ چهار نماد شهره

24 خرداد 1400

مقامات گردشگری مصر امیدوارند که شاهد شرایط بهتری باشند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مقامات گردشگری مصر امیدوارند که شاهد شرایط بهتری باشند.

21 خرداد 1400

غریب آبادی: غنی سازی 60 درصد با آبشارهای IR4 و IR6 انجام می گردد، هفته آینده اورانیوم 60 درصد حاصل می گردد

نماینده ایران در سازمان های بین المللی در وین اتریش اطلاع داد که غنی سازی 60 درصد با آبشار سانتریفیوژهای IR-4 و IR-6 در سایت هسته ای نطنز صورت خواهد گرفت.

21 خرداد 1400

هزینه پیامک بانک های دولتی افزایشی نداشته است

به گزارش خبرنگاران، در حالی بعضی رسانه ها امروز خبر از افزایش هزینه پیامکی بانک های دولتی داده اند که دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی ضمن تکذیب این موضوع اضافه نمود: سقف کارمزد ارسال پیامک در طی یک سال 15 هزار تومان است و افزایش قیمتی نداشته ایم.

11 خرداد 1400

ارزیابی فرانسه از مذاکرات برجام: وقت کم است و کار بسیار

وزارت امور خارجه فرانسه گفته برای احیای برجام ضروری است کارهای زیادی در مدت زمان اندکی انجام شوند.

10 خرداد 1400

جزئیات ایمنی زایی 4 واکسن کرونای در حال تزریق در کشور

واکسن های آسترازنکا، اسپوتنیک وی، بهارات و واکسن چینی؛ چهار واکسنی هستند که اکنون به ایرانیان دارای اولویت تزریق واکسن کرونا، تزریق می شوند تا آنها را در برابر پاندمی قرن ایمن کند؛ اما شرایط ایمنی، میزان اثربخشی و ... این واکسن ها چگونه است؟

9 خرداد 1400

آبشار شله بن طالقان؛ دیدنی حیرت آور در بطن استان البرز

در ایران آبشارهای بسیار زیادی وجود دارند که یکی از این آبشارهای بی مثال و حیرت آور، آبشار شله بن طالقان است. با ما در این مقاله جذاب و خواندنی همراه باشید تا بدانید آبشار شله بن کجاست و از جهت دسترسی به آبشار شله بن طالقان آگاهی پیدا کنید.

1 خرداد 1400
تعداد: (252)