اخبار اقتصادی

ضرورت استفاده از توانمندی های داخل برای حل مشکل قاچاق

به گزارش خبرنگاران، دکتر سورنا ستاری امروز در گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: بزرگترین پیروزی ما رسیدن به درک مشترک بین مسئولین و شرکت های دانش بنیان است که این جزئی از اکوسیستم...

22 دی 1398

اختصاص سهمیه بنزین به سرویس مدارس ، میزان سهمیه مشخص نیست

افزایش قیمت بنزین از نخستین ساعت بامداد جمعه، نگرانی درباره افزایش قیمت کالاها و خدمات مختلف از جمله هزینه سرویس مدارس را در پی داشت و امروز وزیر آموزش و پرورش گفت به سرویس مدارس سهمیه سوخت تعلق می گیرد.

19 دی 1398

آمریکا یک تاجر ایرانی را به اتهام نقض تحریم ها به 4 سال زندان محکوم کرد

وزارت دادگستری آمریکا روز پنج شنبه اعلام کرد یک تاجر ایرانی در این کشور به اتهام نقض تحریم های ایران به حدود چهار سال زندان محکوم شده است.

17 دی 1398

اگر بودجه ای بماند، به حوزه فرهنگی در دانشگاه ها می دهند

معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: معمولا در دانشگاه اول به مسئله خوراک و خوابگاه بچه ها رسیدگی می کنند و اگر بودجه ای ماند، به بخش فرهنگی می رسد.

15 دی 1398

بچه ها کار منطقه 14 ساماندهی می شوند

مرکز پرتو منطقه 14 هفته گذشته با حضور جمعی از مسئولان شهری افتتاح شد.

14 دی 1398

اپراتورهای VPNرسمی در کشور ایجاد می گردد

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: امیدواریم بتوانیم با مسؤولیت دادستانی و وزارت ارتباطات بتوانیم اپراتورهای VPNرسمی در کشور شکل دهیم به این معنی که وی پی ان طبق یک مقررات و با نظم مشخصی به وسیله اپراتورهای رسمی واگذار گردد.

13 دی 1398

برنامه رقابت های والیبال جام کنفدراسیون زنان آسیا

تیم ملی والیبال بانوان ایران در جام کنفدراسیون های آسیا در اولین بازی خود به مصاف ویتنام می رود.

10 دی 1398

رشد 525 واحدی شاخص کل بورس تهران در اولین روز هفته

خبرنگاران: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با رشد 525 واحد رو به رو شد.

9 دی 1398

ثروتمندترین بازیگران جهان در سال 2019

خبرنگاران: بعضی از بازیگران معروف جهان بیش از نیم میلیارد دلار ثروت دارند! البته این ثروت، تنها ازطریق بازیگری به دست نیامده، بلکه این بازیگران، سرمایه های خود را در حوزه های دیگری نیز به کار بسته اند و ثروت زیادی گرد آورده اند.

7 دی 1398

تصاویر ، بازدید جهانگیری از بناهای تاریخی سمرقند ؛ از برج پیزای سمرقند تا مرکز تاریخی شاه زنده

معاون اول رییس جمهوری در سفر به کشور ازبکستان از مرکز تاریخی باستانی ریگستان، مسجد بی بی خانم و مرکز تاریخی شاه زنده در شهر سمرقند بازدید کرد.

5 دی 1398

آمریکا رسما فرایند خروج از توافق پاریس را آغاز کرد

وزارت خارجه آمریکا از آغاز رسمی فرایند یک ساله خروج این کشور از توافق اقلیمی پاریس خبر داد.

4 دی 1398

فیلم مسخره باز، نمایش آدم های کاریکاتوری و اسیر نوستالژی!

مسخره باز هم می گوید اگر امروز دچار مسائل و اتفاقاتی هستیم، ریشه آن را باید در گذشته جست وجو کنیم. فیلم در واقع روزگار ما را تصویر می کند و برای اینکه فضا را بسازد، به گذشته نیز رجوع می کند.

30 آذر 1398

گوترش: شهر ها بیش از دو سوم انرژی دنیا را مصرف می نمایند

دبیر کل سازمان ملل متحد بیان کرد: شهر ها بیش از دو سوم انرژی جهان را مصرف می نمایند و منبع اشاعه بیش از 70 درصد دی اکسیدکربن جهان هستند.

29 آذر 1398

داماد نواز شریف هم به قید ضمانت آزاد می شود

پس از آنکه دادگاه عالی اسلام آباد دستور آزادی نواز شریف به قید ضمانت را صادر کرد اینک داماد وی نیز که به جرم اتهام زنی به دولت زندانی شده بود آزاد می شود.

28 آذر 1398

پلیس پاکستان به دنبال قطع فروش بنزین به معترضان

پلیس پاکستان درصدد ترغیب فروشندگان بنزین این کشور به کاهش و یا قطع فروش بنزین به دارندگان خودروها، ون ها و کامیون های شرکت کننده در تظاهرات اعتراضی به سیاست های نخست وزیر این کشور است.

28 آذر 1398

ترامپ نرمال نیست، بعد از رفتنش همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت

خبرنگاران، گروه بین الملل - فاطمه محمدی پور: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان روی کار آمدن اقدامات سوال برانگیز بسیاری انجام داده است. این اقدامات شامل اموری در داخل آمریکا از جمله تغییر مداوم اعضای کابینه، مشاوران و اخراج مدیران و نیز لغو قوانین...

21 آذر 1398

همسان سازی حقوق بازنشستگان با پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی اجرایی می گردد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در صورتی که بدهی دولت به تامین اجتماعی پرداخت گردد، همسان سازی حقوق بازنشستگان هم می تواند اجرایی گردد.

20 آذر 1398

ترامپ متحدینش را توییتری به رگبار بست!

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که به قصد دیدار با رهبر کره شمالی، به سنگاپور سفر نموده است، از ساعاتی پیش کار پیغام رسانی توییتری خود را بر مبنای تداوم دلخوری از کانادا و سایر متحدین گروه G7، شروع کرد.

19 آذر 1398

قیمت مسکن در شهرهای اطراف تهران چه قدر است؟

نگاهی به متوسط نرخ مسکن نشان می دهد که به طور حدودی، مناطقی مثل پاکدشت، رباط کریم و پرند متوسط نرخ کمتری دارند و پردیس و ورامین قیمت های بیشتری به ثبت رسانده اند.

19 آذر 1398

دو اخراجی جدید از فرابورس؟

خبرنگاران: صبح امروز طی اطلاعیه ای از سوی ناظر فرابورس، دو نماد بانک دی و سنگ آهن گهرزمین تعلیق شدند که این موضوع با ابهام همراه شد.

17 آذر 1398
تعداد: (117)