اخبار اقتصادی

نفتکش گریس 1 تغییر نام داد

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از تغییر نام نفتکش گریس 1 به آدریان دریا خبر داد و گفت: این نفتکش هم اکنون به سمت مدیترانه در حال حرکت است.

21 شهریور 1398

گزارش روایت ازسیلاب 15 شهریور و پیش نویس آن اواخر مهر اعلام می گردد

رئیس دانشگاه تهران گفت: گزارش مرحله اول سیلاب که فقط به روایت دقیق و مستند از حاثه سیل می پردازد، 15 شهریور اعلام و در اواخر مهرماه پیش نویس گزارش نهایی داده می گردد.

19 شهریور 1398

استخدام متخصصان کشورهای در حال توسعه در شرکت های دانش بنیان ایرانی

متخصصان و فارغ التحصیلان کشورهای در حال توسعه با هدف توسعه صادرات محصولات، جذب شرکت های دانش بنیان می شوند.

18 شهریور 1398

فال روزانه 21، 05، 1398

فال روزانه دوشنبه 21 مرداد 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 21 مرداد به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی خلاق، دارای قدرت تخیل بالا، عملگرا، قابل اطمینان، دارای اعتماد به نفس و هوادار سادگی هستید. شما در زمینه حرفه ای فردی صادق...

17 شهریور 1398

سهم اندک تبریز از بودجه استانی

سیدمرتضی احمدپور- تبریز - خبرنگار:شاید یکی از گلایه های همیشگی بعضی شهروندان ساکن شهرهای کوچک آذربایجان شرقی توجه بیش از حد به تبریز نسبت به دیگر شهرهای استان باشد. آنها از این که توجه ویژه مسئولان در همه حوزه ها فقط معطوف به تبریز باشد گله هایی دارند...

16 شهریور 1398

ایجاد 33 هزار شغل در گلستان

ستاره حجتی - گرگان- خبرنگار: نرخ بیکاری گلستان بر اساس آخرین طرح آمارگیری اشتغال از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان 11 درصد اعلام شد؛ عددی که به گفته استاندار گلستان با توجه به ظرفیت های موجود، قابل قبول نیست.

15 شهریور 1398

عصبانیت واشنگتن از بی میلی آلمان برای پیوستن به ائتلاف دریایی تنگه هرمز

سفیر آمریکا در آلمان با انتقاد شدید از تصمیم اخیر آلمان مبنی بر عدم تمایل برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمز تأکید کرد که این کشور اروپایی باید مسئولیت بیشتری را در دنیا برعهده بگیرد.

9 شهریور 1398

مالیات 200 میلیارد تومانی برای استقلال و پرسپولیس!

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم های استقلال و پرسپولیس با مشکل مالیات عملکردی روبرو هستند به طوری که برای هر کدام از آنها 100 میلیارد تومان مالیات عملکردی بریده شده که به دنبال حل آن هستیم.

9 شهریور 1398

چالش خروج از بازار ایران برای فرانسوی ها

این دو خودروساز در گزارش های ارائه شده اعلام نموده اند که به دلیل بازگشت تحریم های ایالات متحده آمریکا مجبور به ترک بازار ایران شده اند، بنابراین در 6 ماه اول امسال میلادی آماری از فروش محصولات خود در بازار ایران منعکس ننموده اند.

1 شهریور 1398

سهم فناوری اطلاعات در اقتصاد کشور دو برابر می شود

به گزارش خبرنگاران، رسول سرائیان امروز در نشست خبری در حاشیه نمایشگاه الکامپ تهران، با اشاره به برنامه راهبردی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای افزایش سهم فناوری اطلاعات در اقتصاد گفت: مطابق این برنامه که مربوط به سال 97 تا 1401 می شود، سهم فناوری اطلاعات...

31 مرداد 1398

صادرات تسلیحات آلمان به ترکیه افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، بر اساس آمار منتشر شده از سوی منابع خبری نزدیک به وزارت دفاع آلمان از ابتدای امسال میلادی تا ماه آوریل مقادیر تجهیزات و تسلیحات صادر شده به ترکیه 184 میلیون یورو برآورد شده است.

29 مرداد 1398

بهرام قاسمی: راستا دیپلماسی و گفت وگو از پایه های سیاست خارجی ایران است

سفیر کشورمان در پاریس تاکید نمود: جهت دیپلماسی و گفت و گو از پایه های مهم سیاست خارجی ایران بوده و خواهد بود.

26 مرداد 1398

گاردین: آمریکایی ها یک احمق خطرناک را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کرده اند

روزنامه گاردین در سرمقاله امروز، یکشنبه دیدگاه های خود درباره شدت دریافت تنش ها بر سر ایران را ابراز کرده و نوشته آمریکایی ها در سال 2016 با انتخاب یک فرد احمق خطرناک به عنوان رئیس جمهور مرتکب بزرگترین اشتباه شده اند.

17 مرداد 1398

چهره ترامپ در نظرسنجی گالوپ

نتایج نظرسنجی گالوپ نشان می دهد، میزان رضایت مردمی از دونالد ترامپ به 43 درصد رسیده است که از 46 درصد ماه آوریل پایین تر است.

16 مرداد 1398

رونمایی از اتوبوس های دوکابینی که با پول طرح ترافیک خریداری شد

خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران صبح سه شنبه 28 خرداد از 13 دستگاه اتوبوس دوکابین که از محل عوارض طرح ترافیک خریداری شده، رونمایی کرد.

14 مرداد 1398

رقابتی سخت تر از همواره

سال ها بود که انحصار خودروهای شاسی بلند در اختیار خودروسازان آمریکایی مانند شورولت و فورد و همچنین خودروسازان ژاپنی مانند نیسان (Nissan) و تویوتا (Toyota) بود. با گذشت زمان و هجوم مشتریان به سوی انواع خودروهای شاسی بلند (SUV)، سایر خودروسازان نیز دست به فراوری...

14 مرداد 1398

کمیته المپیک تا خاتمه شهریورماه بودجه ای به فدراسیون ها نمی دهد

به گزارش خبرنگاران، اولین پرداختی کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها در امسال، دو هفته پیش انجام شد که طی آن حدود 12 میلیارد تومان در اختیار 47 فدراسیون ورزشی نهاده شد. البته این مرحله از تخصیص زمانی انجام شد که هنوز بودجه فدراسیون ها برای امسال تصویب نشده...

9 مرداد 1398

طرح ناتمام بلای جان محله

زینب زینال زاده-خبرنگار:مصوبه طرح توسعه دانشگاه تهران با عنوان طرح ساماندهی پردیس دانشگاه های تهران و علوم پزشکی که بعدها به شهر دانش، دانشگاه کارآفرین، سبز و هوشمند تغییر نام داد، مربوط به سال 1382 است.

9 مرداد 1398

تراویتسا: 40 درصد باشگاه های ایرانی تحریم هستند، چرا لیگ ملت های والیبال باید در ایران برگزار شود؟

پاسور پبشین تیم ملی ایتالیا گفت: 40 درصد باشگاه های ایرانی به دلیل عدم پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی، تحت تحریم فدراسیون جهانی هستند.

8 مرداد 1398

رکود مسکن در سال 99 اتفاق می افتد

یک کارشناس اقتصاد مسکن معتقد است: رکود بخش ساختمان از سال 98 به 99 موکول شده است؛ زیرا بعد از بارشهای اخیر منابعی وارد بخش کشاورزی می شود که درآمد دهک های درآمدی پایین جامعه را بالا می برد و این منابع به ساخت و ساز و خرید مسکن اختصاص می یابد.

8 مرداد 1398
تعداد: (68)