اخبار صنعت

خودروهایی که برق از سرتان می پرانند!

روزنامه همشهری - ساسان خوشحال منفرد: کوشش برای استفاده از سوخت پاک و جلوگیری از انتشار گاز های گلخانه ای باعث شده تا خودروسازان با جدیت بیشتری به دنبال فراوری خودرو های الکتریکی باشند. خیلی ها، اما با یک پیش فرض ذهنی خودرو های الکتریکی را کم قدرت تصور...

27 دی 1398

اختصاص سهمیه بنزین به سرویس مدارس ، میزان سهمیه مشخص نیست

افزایش قیمت بنزین از نخستین ساعت بامداد جمعه، نگرانی درباره افزایش قیمت کالاها و خدمات مختلف از جمله هزینه سرویس مدارس را در پی داشت و امروز وزیر آموزش و پرورش گفت به سرویس مدارس سهمیه سوخت تعلق می گیرد.

19 دی 1398

رشد 525 واحدی شاخص کل بورس تهران در اولین روز هفته

خبرنگاران: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با رشد 525 واحد رو به رو شد.

9 دی 1398

مهم ترین اقدامات وزارت بهداشت پس از وقوع زلزله

رییس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به کوهستانی بودن منطقه و انسداد راستا آبادی های موجود در منطقه، آماده باش به پایگاه های اورژانس هوایی تبریز، کرج، تهران و ارومیه جهت اعزام به منطقه در شرایط اضطراری اعلام شده است.

8 دی 1398

ثروتمندترین بازیگران جهان در سال 2019

خبرنگاران: بعضی از بازیگران معروف جهان بیش از نیم میلیارد دلار ثروت دارند! البته این ثروت، تنها ازطریق بازیگری به دست نیامده، بلکه این بازیگران، سرمایه های خود را در حوزه های دیگری نیز به کار بسته اند و ثروت زیادی گرد آورده اند.

7 دی 1398

تصاویر ، بازدید جهانگیری از بناهای تاریخی سمرقند ؛ از برج پیزای سمرقند تا مرکز تاریخی شاه زنده

معاون اول رییس جمهوری در سفر به کشور ازبکستان از مرکز تاریخی باستانی ریگستان، مسجد بی بی خانم و مرکز تاریخی شاه زنده در شهر سمرقند بازدید کرد.

5 دی 1398

رمزگشایی از معمای سقوط هواپیماها در جنوب شرق آسیا

خبرنگاران: سقوط هواپیمای مسافربری QZ8501 متعلق به خطوط هوایی AIRASIA مالزی دومین حادثه سقوط هواپیما بدون اعلام هشدار در سال 2014 به شمار می آید، اکنون این پرسش مطرح می شود: چه عامل مرموزی در پس این اتفاقات است؟

2 دی 1398

گوترش: شهر ها بیش از دو سوم انرژی دنیا را مصرف می نمایند

دبیر کل سازمان ملل متحد بیان کرد: شهر ها بیش از دو سوم انرژی جهان را مصرف می نمایند و منبع اشاعه بیش از 70 درصد دی اکسیدکربن جهان هستند.

29 آذر 1398

بازیکن برزیلی فولاد دیپورت شد

مهاجم برزیلی نتوانست رضایت باشگاه فولاد را جلب کند.

26 آذر 1398

محرومیت بازیکن نفت مسجد سلیمان به دلیل غیبت در اردوی تیم نوجوانان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در خصوص شکایت فراز فاطمی مدیر تیم فوتبال جوانان ایران از سعید آهنی، بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان مبنی عدم حضور مشارالیه در اردوی تیم جوانان بدون عذر موجه قانونی و با توجه به ابلاغ شکواییه سرپرست تیم...

25 آذر 1398

قیمت نفت افت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز چهارشنبه با ایجاد شک و تردیدهایی در خصوص توافق اوپک و روسیه برای تمدید توافق کاهش فراوری خود تا انتها 2018، و گزارش افزایش غافلگیرکننده ذخایر انبارهای نفت خام آمریکا، قیمت های نفت افت کرد.

16 آذر 1398

ضرورت مقابله با شکل گیری خرید و فروش اموال مسروقه

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام از ضرورت مقابله با شکل گیری بازارخرید و فروش اموال مسروقه در سطح استان خبر داد.

8 آذر 1398

مشخص تکلیف مدیریت و سهامدارو پرداخت حقوق خواسته کارگران آذرآب

کارگران شرکت آذرآب بر تکلیف مدیریت و سهامدارو پرداخت حقوق معوقه تاکید دارند.

24 آبان 1398

وحدت: ضرورت ورود صنعت خودروسازی به حوزه نوآوری

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی خواهان تشکیل زیست بوم نوآوری و فناوری پیرامون صنعت خودروسازی در کشور شد و گفت: احتیاج به شرکت های دانش بنیان و حوزه نوآوری، مسیری است که صنعت خودروسازی کشور باید به آن ورود پیدا کند.

21 آبان 1398

خصوصی سوزی! ، شماره 23 تشریه دانشجویی روزنامه شریف منتشر شد

به همت دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف شماره 23 از هفدهمین سال انتشار نشریه دانشجویی روزنامه شریف به مناسبت آغاز سال تحصیلی منتشر شد.

18 آبان 1398

بدن هایی که به علم پزشکی اهدا شدند ولی سر از آزمایش مواد منفجره درآوردند

فرادید| چندی پیش جزئیات شکایتی علیه مرکز منابع بیولوژیکی در ایالت آریزونای آمریکا - به دنبال یورش ناگهانی اف بی آی در سال 2014 به مکانی خوف آور که در آن بقایای صد ها جسد و اعضای بدن نگهداری می شد - منتشر شد.

15 آبان 1398

تولیدات هنری باید منجر به ایجاد درآمد گردد

معاون امور مالی استانداری کرمانشاه گفت: فراوریات و آثار هنری باید به درآمد و فراوری ثروت منجر گردد.

14 آبان 1398

شناسه قبض و پرداخت چه معنایی دارد؟شناسه قبضشناسه پرداخت

امروزه هیچ فردی برای پرداخت قبض به بانک مراجعه نمی کند. راه های ساده تری وجود دارد که نیاز به زمان کمتری دارد. سه روش معمول برای پرداخت قبض مراجعه به خود پرداز، تلفن بانک و اپلیکیشن های پرداخت است.

13 آبان 1398

چگونه هزینه قبض برق مان را کاهش دهیم؟

مدیریت مصرف انرژی موازی با تامین حامل های انرژی هموراه مورد توجه قرار داشته و راهکاری مختلفی برای اجرای آن پیش روی مصرف کنندگان واقع شده است. راهکارهایی که علاوه بر اینکه باعث حفظ سرمایه های ملی می گردد، با کاهش هزینه ها، در نهایت به نفع مصرف کنندگان...

25 مهر 1398

تهیه سناریوی نفت 25 دلاری در روسیه

بانک مرکزی روسیه در پیش بینی جدید خود احتمال کاهش قیمت نفت تا رکورد 25 دلار در هر بشکه در سال 2020 را عنوان نمود.

15 مهر 1398
تعداد: (66)