وزیر تعاون به سوالات نمایندگان مجلس درباره هپکو پاسخ می دهد

به گزارش وبلاگ 1 کد، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردا، 27 بهمن، برای پاسخگویی درباره آخرین شرایط هپکو در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس حضور می یابد.

وزیر تعاون به سوالات نمایندگان مجلس درباره هپکو پاسخ می دهد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ 1 کد، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فردا، 27 بهمن در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حاضر می گردد تا به کنندگان درباره آخرین شرایط هپکو گزارش دهد.

این خبر را محمدحسن آصفری، کننده مردم اراک، خنداب و کمیجان در اختیار رسانه ها قرار داده و گفته است که شریعتمداری برای پاسخ به سوال وی درباره تعهدات خود نسبت به ساماندهی شرایط شرکت هپکو در مجلس حضور می یابد.

وزیر تعاون هفته گذشته در حساب توئیتری خود خبر از موافقت وزیر اقتصاد با تهاتر بدهی های هپکو و ابلاغ دستور آن به سازمان خصوصی سازی را اعلام کرده بود. در 20 بهمن نیز جلسه ای با حضور کنندگان اراک در مجلس شورای اسلامی و استاندار مرکزی در دفتر وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شده بود و مسئولان استانی اخبار خوبی از این جلسه ارائه کرده بودند، با این حال همچنان مساله تهاتر بدهی های هپکو در هاله ای از ابهام است. مسئولان دولتی و استانی درباره جزییات این موضوع اطلاعی نمی دهند.

از سوی دیگر، کارگران هپکو در اعتراض به اینکه مسئولان وعده های خود را عملی نمی کنند، روز گذشته زیر پل شهید بختیاری اراک تجمع کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزیر تعاون به سوالات نمایندگان مجلس درباره هپکو پاسخ می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر تعاون به سوالات نمایندگان مجلس درباره هپکو پاسخ می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید