واکنش شدید اللحن دمشق به اظهارات امروز اردوغان

به گزارش وبلاگ 1 کد به نقل از سانا، یک منبع وابسته به وزارت خارجه سوریه خاطرنشان کرد: پس از حمایت مستمر از تروریسم و تروریستها در سوریه و آموزش و تسلیح وحمایت از آنها و اعزامشان برای کشتن سوری ها، امروز رئیس جمهور رژیم ترکیه حرفهایی زد و از حمایت ملت سوریه سخن گفت. وی قاتلی است که دستانش به خون ملت سوریه آغشته است و حامی تروریسم و گروههای تروریستی است است که همچنان سوری ها را می کشند.

واکنش شدید اللحن دمشق به اظهارات امروز اردوغان

وزارت خارجه سوریه بیان نمود: حرفهای اردوغان و اینکه نگران ملت سوریه است؛صادر نمی گردد مگر از رژیمی که مرتکب کشتار می گردد و از شعارهای انسان محبت آمیز که از آن فاصله دارد، دم می زند. این رژیم به ساکنان شمال سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم یورش برده است.

منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اضافه کرد: سوریه که به حملات ترکیه به وسیله هدف قرار دادن بازوهای آنکارا و تروریستهای وابسته به ترکیه و شکست آنها واکنش نشان داده است تاکید می نماید که با تجاوز ددمنشانه ترکیه در هر نقطه از سوریه با همه ابزار و راههای مشروع مقابله می نماید. قافله مبارزه با تروریسم جهت خود را طی می نماید و اظهارات اردوغان و امثال آن سبب توقفش نخواهد شد. حمایت از ملت سوریه، فقط ماموریت ارتش و دولت سوریه است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش شدید اللحن دمشق به اظهارات امروز اردوغان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شدید اللحن دمشق به اظهارات امروز اردوغان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید