ندود: به بهترین تیم از سید 2 خوردیم، رونالدو مرد لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ 1 کد، پاول ندود، نایب رئیس باشگاه یوونتوس معتقد است اتلتیکومادرید بهترین تیم سید دو بوده که به بانوی پیر در مرحله یک هشتم نهایی لیک قهرمانان اروپا خورد.

ندود: به بهترین تیم از سید 2 خوردیم، رونالدو مرد لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ 1 کد ، پاول ندود که بعدازظهر امروز (دوشنبه) در محل قرعه کشی مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شهر نیون سوئیس حضور داشت، پس از معین شدن اتلتیکومادرید به عنوان حریف تیم فوتبال یوونتوس گفت: ما به بهترین تیم از سید دو خوردیم. شانس با ما در این قرعه کشی یار نبود، اما ما تیم خیلی قدرتمندی داریم و سعی می کنیم به هر شکل از این مرحله صعود کنیم.

نایب رئیس باشگاه یوونتوس در بخش دیگری از صحبت هایش در تمجید از فوق ستاره پرتغالی یوونتوس که تا کنون در 6 بازی لیگ قهرمانان چهار گل به اتلتیکومادرید زده است، گفت: کریستیانو رونالدو مرد لیگ قهرمانان است، اما قطعاً ما تنها روی کریس حساب باز نمی کنیم.

ندود توضیح داد: ما تیم خیلی قدرتمندی داریم، از این رو اعتماد به نفس بالایی داریم. اتلتیکو تیم بسیار سازمان یافته ای است و بازی دشواری خواهد شد. آنها می توانند در لاک دفاعی فرو بروند و همیشه با دیه گو کاستا و آنتوان گریزمان برای رقبای خود مشکل ساز می شوند. من دو بازی سخت را پیش بینی می کنم و احتمالاً گل های زیادی رد و بدل نخواهد شد.

اتلتیکو و یووه پیش از این تنها دو بار با یکدیگر در رقابت های اروپایی مصاف نموده اند که حاصل تقابل دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 15-2014 پیروزی یک بر صفر اتلتیکو در بازی رفت در مادرید و تساوی بدون گل دو تیم در بازی برگشت در تورین بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ندود: به بهترین تیم از سید 2 خوردیم، رونالدو مرد لیگ قهرمانان است" امتیاز دهید

1 کاربر به "ندود: به بهترین تیم از سید 2 خوردیم، رونالدو مرد لیگ قهرمانان است" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ندود: به بهترین تیم از سید 2 خوردیم، رونالدو مرد لیگ قهرمانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید