نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی منتشر شد

به گزارش وبلاگ 1 کد، نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی با بهره گیری از مضامین دانش آموزی و انقلابی منتشر شد.

نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی منتشر شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ 1 کد، روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آلبوم سرود طلایه داران که به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور فراوری شده است در 9 قطعه با اشعاری از میلاد عرفان پور، محمد جواد الهی پور، وحید خزایی و ... فراوری شده است آهنگسازی قطعات این آلبوم نیز بر عهده احسان جوادی، داود نعمتی و مجتبی جوادی بوده است.

مسعود شاکر که مسئولیت تهیه این آلبوم را بر عهده دارد درباره این آلبوم گفت: کوشش کردیم مضامین دینی، دانش آموزی و تشکیلاتی مان را به زبان هنر بیان و عرضه کنیم چه آنکه جای تصریح ندارد که تاثیر گذری آثار هنری بسیار بیشتر از زبان آموزشی ساده است.

وی ادامه داد: مضامینی مانند احترام به آموزگار، کتابخوانی، نقش دانش آموزان در گام دوم انقلاب اسلامی، 40 سالگی انقلاب اسلامی از جمله محور های مفهومی این آلبوم می باشد ضمن آنکه بعضی محور های تشکیلاتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان نظیر آیه سال نیز در این آلبوم گنجانده شده است.

مسعد شاکر درباره اعضای این گروه اضافه کرد: از سال گذشته با مشارکت بیش از 40 تن از دانش آموزان متوسطه اول عضو انجمن اسلامی فعالیت کار سرود را شروع کردیم که به مرور به یک گروه 30 نفره رسیدیم و از دهه فجر 97 به اجرای سرود های فراوریی گروه طلایه داران را به صورت رسمی شروع کردیم.

تهیه کننده این آلبوم در انتها گفت: تعدای از فراوریات ما در حال تصویر سازی وتبدیل به نماهنگ است که طبق هماهنگی های انجام شده این نماهنگ ها روی آنتن رسانه ملی خواهد رفت.

لازم به ذکر است اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، فراوریات هنری نظیر سرود، نماهنگ و گروه های نمایشی را در سراسر کشور توسط دانش آموزان انجمن اسلامی شکل داده که گروه سرود طلایه داران یکی از آن ها می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید