مغز انسان اشکال هندسی 11 بعدی دارد

به گزارش وبلاگ 1 کد، برج می تواند از دسته و اشکال مختلفی ساخته شده باشد و به ترتیب آن را از بین ببرد. رشد فعالیت به وسیله مغز یادآور برج هندسی ساخته شده از شن است که ابتدا ساخته و بعد از بین می رود.

مغز انسان اشکال هندسی 11 بعدی دارد

مغز انسان مملو از اشکال هندسی چند بُعدی است که در 11 بُعد کار می نماید. محققان سوئدی Blue Brain، با استفاده از ریاضیات کلاسیک سعی کردند به کنه ساختار مغز انسان پی ببرند. تعیین شد که مغز انسان مملو از اشکال هندسی چند بُعدی است که در 11 بُعد کار می نماید.

گروه نامبرده هدف ساخت مغز انسان بر اساس ابرکامپیوتر را در مقابل خود قرار داد. محققان بدین منظور یک مدل ویژه را ایجاد کردند و از شیوه توپولوژی جبری بهره دریافتد که بخشی از ریاضیات است که خصوصیات اشیاء و فضا ها را بدون در نظر دریافت تغییر در شکل آن ها توصیف می نماید.

آن ها به این نتیجه رسیدند که گروه های عصبی به یک دسته متصل می شوند و تعداد گروه های عصبی به اندازه شکل هندسی چند بُعدی (از نظر مدل ریاضی و نه مفهوم زمانی-فضایی زمان) بستگی دارد.

محققان مقدار زیاد و متفاوت دسته ها و حفره های بزرگ را کشف کردند که قبلا در شبکه های عصبی و نه بیولوژیکی و مصنوعی نبودند.

می توان این پروسه را به این شکل تصور کرد که اگر مغز نسبت به یک محرک آزاردهنده واکنش نشان بدهد، برجی بسازد و بعد آن را از بین ببرد.

برج می تواند از دسته و اشکال مختلفی ساخته شده باشد و به ترتیب آن را از بین ببرد. رشد فعالیت به وسیله مغز یادآور برج هندسی ساخته شده از شن است که ابتدا ساخته و بعد از بین می رود.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید

به "مغز انسان اشکال هندسی 11 بعدی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مغز انسان اشکال هندسی 11 بعدی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید