مغانلو: عجله ندارم، در جریان بازی هم گل می زنم، خیلی زود است در خصوص آقای گلی صحبت کنیم

به گزارش وبلاگ 1 کد، شهریار مغانلو، مهاجم تیم فوتبال پیکان با وجود حضور در صدر جدول گلزنان لیگ برتر صحبت در خصوص دستیابی به آقای گلی لیگ برتر را زود می داند.

مغانلو: عجله ندارم، در جریان بازی هم گل می زنم، خیلی زود است در خصوص آقای گلی صحبت کنیم

شهریار مغانلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 1 کد، با اشاره به پیروزی تیمش برابر ماشین سازی گفت: ما بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و در این بازی پتانسیل فنی پیکان را نشان دادیم. باور کنید در بازی های قبلی هم نمایش خوبی داشتیم و حق مان این بود که امتیازهای بیشتری بگیریم. برای رسیدن به اولین برد چهار هفته انتظار کشیدیم و امیدوارم در بازی های بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که هدف پیکان در این فصل چیست؟، توضیح داد: ما باید بازی به بازی جلو برویم. تمام هدف بازیکنان و کادر فنی این است که سال جاری نتایج خوبی بگیریم و جایگاهی به دست بیاوریم که نسبت به چند فصل اخیر خیلی بهتر باشد. ما تیم پرقدرتی داریم و در بازی های آینده این را ثابت خواهیم کرد.

مغانلو که هر سه گلش را در این فصل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است، در خصوص گل نزدن در جریان بازی توضیح داد: تمرکز من روی این است که خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده کنم و عجله ای هم ندارم. مطمئناً در شرایط بازی هم گل خواهم زد. مهم این است که تیمم برنده گردد.

مهاجم تیم فوتبال پیکان درباره شانس اش برای کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر هم گفت: از حالا خیلی زود است در این مورد صحبت کنیم. فقط چهار هفته از لیگ برتر سپری شده است و مثل دیگر بازیکنان راهی سخت و طولانی در پیش دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مغانلو: عجله ندارم، در جریان بازی هم گل می زنم، خیلی زود است در خصوص آقای گلی صحبت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مغانلو: عجله ندارم، در جریان بازی هم گل می زنم، خیلی زود است در خصوص آقای گلی صحبت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید