مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم، لزوم تخصیص اعتبارات لازم

به گزارش وبلاگ 1 کد، عبدالرزاق برزگر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه، سازمان پزشکی قانونی را یک ابزار کارشناسی برای دستگاه قضایی دانست و گفت: وظیفه ما در مرحله اول پاسخ به استعلامات قضایی، سپس پاسخ به استعلامات اداری و پاسخ به ارباب رجوع مردمی است و در این زمینه کوشش های بسیاری انجام شده هرچند که اعتقاد داریم هنوز به آن چه که ایده آل است نرسیده ایم اما در حال کوشش و ارتقاء هستیم.

مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم، لزوم تخصیص اعتبارات لازم

وی اضافه کرد : برای آنکه یک رأی عادلانه توسط دستگاه قضایی صادر گردد ما نیز باید یاری کنیم و در این خصوص باید نظرات ما کاملا دقیق و صحیح باشد لذا توقع ما بهبود کار است هرچند که امکانات کمی داریم. قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور خاطر نشان کرد: باید شأن ارباب رجوع حفظ گردد و اگر ساختمانی برای پزشکی قانونی احداث می گردد برای حفظ شأن مردم است چرا که پرسنل ما کار کردن در شرایط سخت را نیز انجام داده اند.

وی توضیح داد: در جمع پرسنل سازمان پزشکی قانونی 60 درصد تخصص لازم را دارند و 50 درصد نیز پزشک هستند و از آنجا که کار کردن در این سازمان سخت است ما برای جذب و حفظ نیرو مشکل داریم پس باید با تخصیص اعتبارات لازم این پرسنل را حفظ کرد و از سازمان برنامه و بودجه انتظار داریم ما را در این راه یاری کند. همچنین در این آیین از زحمات دکتر کمالی قدردانی و دکتر خانی به عنوان مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان کرمانشاه منصوب شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم، لزوم تخصیص اعتبارات لازم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم، لزوم تخصیص اعتبارات لازم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید