مسائل مناطق روستایی را با قید فوریت پیگیری می کنیم

به گزارش وبلاگ 1 کد، حمید حیدری بریدی عصر چهارشنبه در بازدید از روستاهای شهرستان بوشهر گفت: در راستای برطرف مسائل ممناطق روستایی کوشش و پیگیری گسترده ای را در دستور کار داریم.

مسائل مناطق روستایی را با قید فوریت پیگیری می کنیم

وی با اشاره به اینکه حضور در روستاها باعث شناخت بهتر مسائل و کمبودها و نیازهای روستاییان می گردد، اضافه نمود: به منظور آنالیز مسائل و مسائل مناطق روستایی شهرستان بوشهر از طرف استاندار حضور یافتیم. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اعلام کرد: هرچه سریع تر جلسه ای در دفتر کارم با حضور معاونین، امام جمعه جزیره شیف و دهیار ترتیب خواهم داد و بصورت ویژه موضوعات را دنبال خواهم کرد.

وی در بازدید از روستای چاه کوتاه گفت: پنج اولویت اساسی مناطق روستایی را به استاندار بوشهر برای ارائه در کمیته برنامه ریزی، گزارش خواهم داد.

حیدری بریدی اضافه نمود: از استاندار درخواست می کنم باتوجه به اینکه اکثر درخواست ها و مسائل مطروحه در روستای چاهکوتاه در حوزه های منابع طبیعی و جهاد کشاورزی است، از مدیران کل این دو مجموعه بخواهد تا بصورت ویژه در این منطقه حضور یابند.

وی ادامه داد: هرچند کارهای خوبی در جزیره شیف اجرا شده، اما همچنان این جزیره با عقب ماندگی هایی روبرو است که باید به صورت ویژه و فوری نسبت به برطرف کاستی ها اقدام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با هیات همراه به عنوان نماینده ویژه استاندار بوشهر برای آنالیز مسائل و مسائل مناطق روستایی شهرستان بوشهر در این مناطق حضور یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسائل مناطق روستایی را با قید فوریت پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل مناطق روستایی را با قید فوریت پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید