مسئولان دستگاه های اجرایی ارتباط خود را با رسانه تقویت کنند

به گزارش وبلاگ 1 کد، علی فتح اللهی بعدازظهر سه شنبه به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار در مراسم تجلیل از خبرنگاران صومعه سرا که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، از دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا ارتباط با رسانه را یکی از وظایف سازمانی خود بدانند.

مسئولان دستگاه های اجرایی ارتباط خود را با رسانه تقویت کنند

وی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور، افزود: مردم از طریق رسانه از سخنان ریاست جمهوری و همچنین وضعیت کشور آگاه می شوند که این نشان دهنده جایگاه اصحاب رسانه در جامعه است.

فرماندار صومعه سرا در ادامه رسانه و وبلاگ 1 کد را یکی از مهم ترین ارکان جامعه پویا دانست و گفت: رسانه و وبلاگ 1 کد نقش بی بدیل در آگاهی بخشی به جوامع و اطلاع رسانی به مردم دارند.

وی با بیان اینکه تلاش کارگزاران و مسئولان نظام بدون حضور رسانه و اطلاع بخشی به جامعه بی فایده است، خاطرنشان کرد: تجلیل از اصحاب رسانه نباید تنها منحصر به روز خبرنگار باشد. نباید ظرفیت عظیم رسانه از سوی مسئولان نادیده گرفته شود.

فتح اللهی در ادامه به شرایط امروز جامعه در حوزه اقتصادی و تحولات بین المللی اشاره و تصریح کرد: بسیاری از این اتفاقات که توطئه دشمنان برای ضربه زدن به نظام است روشنگری رسانه به آگاهی بخشی جامعه کمک می کند.

وی با تأکید براینکه امروز در حساس ترین برهه زمانی از حیات نظام مقدس قرار داریم، افزود: ایجاد بی اعتمادی نسبت به نظام و مسئولان و ایجاد جنگ روانی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی از مهم ترین اهداف دشمنان است.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه ایجاد فاصله میان مردم و مسئولان یکی دیگر از اهداف دشمنان است، افزود: ناآرامی های اخیر در بازار توسط رسانه روشنگری و سبب ایجاد آرامش در بازار شد.

وی بر ضرورت توجه به توان داخلی، تقویت اعتماد ملی، شفاف سازی و داشتن صداقت از سوی مسئولان تأکید کرد و گفت: اگر اعتماد ملی و همچنین توجه به توان و ظرفیت داخلی تقویت شود بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

فتح اللهی با بیان اینکه باید محدودیت ها و مشکلات از سوی مسئولان به مردم اطلاع رسانی شود، خاطرنشان کرد: در این زمینه ارتباط با رسانه و وبلاگ 1 کد بسیار مهم و حائز اهمیت است که متاسفانه هنوز ارتباط مناسبی با رسانه ها وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان نباید از نقد سازنده هراس داشته باشند، اظهارکرد: جامعه ای که در آن نقد وجود نداشته باشد جامعه ای پویا نیست.

منبع: mehrnews.com

به "مسئولان دستگاه های اجرایی ارتباط خود را با رسانه تقویت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان دستگاه های اجرایی ارتباط خود را با رسانه تقویت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید