مرتضایی: در گلزنی ناکام بوده ایم، اولویت ما با گل نخوردن است

به گزارش وبلاگ 1 کد، خبرنگاران/خراسان رضوی سرمربی تیم فوتسال فرش آرا گفت: با وجود داشتن بهترین خط دفاع لیگ، در گلزنی ناکام بوده ایم و سعی می کنیم آن را بهتر کنیم.

مرتضایی: در گلزنی ناکام بوده ایم، اولویت ما با گل نخوردن است

مجید مرتضایی در گفت وگو با وبلاگ 1 کد، در مورد بازی فرش آرا مقابل شهروند ساری اظهار کرد: بازی سختی مقابل شهروند در پیش داریم، چرا که دو بازی قبلی خود را برده و از بازیکنان خوبی سود می برد که بعضا سابقه بازی در فرش آرا را هم دارند. امیدوارم با یاری طرفداران بتوانیم برنده باشیم. 13 بازی است که نباخته ایم و نمی خواهیم روند موفقیت مان با خدشه ای روبرو گردد.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا ادامه داد: تمام بازیکنانم کوشش نموده اند تا بهترین نتیجه به دست آید. هیچ بازی آسانی وجود ندارد و هیچ تیمی دست وپا بسته نیست.

مرتضایی با اشاره به اینکه فرش آرا تا سرانجام هفته پانزدهم، کمترین گل خورده در لیگ را دارد، اما در بخش هجومی آنچنان که باید و شاید خوب عمل ننموده، بیان نمود: برای تقویت خط حمله، در تعطیلات نیم فصل دو بازیکن جذب کردیم، اما زمانی که به مرز آمادگی برسند، از آن ها در ترکیب استفاده خواهیم کرد. سیاست تیم این است که ابتدا به خوبی دفاع کنیم و گلی دریافت نکنیم. عملکرد دفاعی تیم فرش آرا با حضور دروازه بان تیم ملی بسیار خوب بوده و سعی می کنیم بعد از سامان دهی خط دفاع، به فکر حمله هم باشیم اما قبول دارم که تعداد گل زده تیم کم است.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا یادآور شد: مصدوم یا محرومی نداریم و همه بازیکنان آماده بازی سه شنبه هستند. با توجه به روند نتیجه گیری تیم، به دنبال این هستیم که در پلی آف حاضر باشیم و بعد از آن به فکر رتبه های اول تا چهارم هستیم.

لازم به ذکر است از هفته سوم نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فوتسال فرش آرا میزبان تیم شهروند ساری خواهدبود. این بازی از ساعت 17 روز سه شنبه در مجموعه ورزشی بهشتی برگزار خواهدشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرتضایی: در گلزنی ناکام بوده ایم، اولویت ما با گل نخوردن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرتضایی: در گلزنی ناکام بوده ایم، اولویت ما با گل نخوردن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید