مبلغ 8 میلیاردی قرارداد بیرانوند با پرسپولیس صحت ندارد

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاریفرد صبح امروز میهمان برنامه ورزش و مردم بود و درباره مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد. در بخشی از این مصاحبه، انصاریفرد در واکنش به بحث قراردادهای بالای بازیکنان پرسپولیس و مبلغ 8 میلیاردی قرارداد یک بازیکن گفت: مبالغ قراردادها بالا است و اشکالی هم ندارد. قراردادهایی بسته شده است. کوشش می کنیم به تعهداتی که وجود دارد عمل کنیم. قول می دهیم به بهترین نحو ممکن تعهدات را انجام بدهیم.

مبلغ 8 میلیاردی قرارداد بیرانوند با پرسپولیس صحت ندارد

بعد از این صحبت ها، حدس هایی درباره مبلغ 8 میلیاردی مطرح و از علیرضا بیرانوند به عنوان بازیکنی که چنین قراردادی بسته است، یاد شد و خبرنگاران هم خبری در این ارتباط روی خروجی خود قرار داد.

انصاریفرد در مصاحبه با خبرنگاران، در این خصوص توضیحاتی داد و گفت: بنده درباره آقای بیرانوند صحبتی نکردم و پیمان یوسفی مجری برنامه هم حرفی نزد. نمی دانم چرا درباره رقم قرارداد بیرانوند اینقدر صحبت می گردد. ارقامی عنوان می گردد که اصلا واقعیت ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: نمی دانم مبلغ 8 میلیاردی قرارداد بیرانوند از کجا بر سر زبان ها افتاده است و مدت هاست که درباره اش صحبت می گردد. در اینکه بیرانوند یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است، تردیدی نیست ولی اطمینان دارم بازیکنان دیگری در لیگ برتر خودمان هستند که قراردادشان از بیرانوند بیشتر است ولی هیچ صحبتی راجع به قرارداد آنها نمی گردد.

انصاریفرد با بیان اینکه مبلغ 8 میلیاردی اصلا صحت ندارد، تاکید نمود: قرارداد دروازه بان ملی پوش ما خیلی کمتر از این ارقام است. همانطور که گفتم در برنامه تلویزیونی هم هیچ صحبتی با ذکر نام بازیکن نکرده ام و نمی دانم چرا رسانه ها از جمله خبرنگاران چنین برداشتی از حرف هایم داشته اند.

وی همچنین درباره اینکه گفته بود قرارداد بازیکنان بالا است، تاکید نمود: منظور من کل هزینه های تیم با احتساب بدهی ها بود. کار ما سخت است ولی مسائل را برطرف و رجوع می کنیم. اصلا درباره بیرانوند صحبتی نکردم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مبلغ 8 میلیاردی قرارداد بیرانوند با پرسپولیس صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ 8 میلیاردی قرارداد بیرانوند با پرسپولیس صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید