مارادونا: به صورت خائنین تف می کنم

اسطوره فوتبال آرژانتین اعتقاد دارد که بازیکنان آلبی سلسته به لیونل مسی خیانت نموده اند.

مارادونا: به صورت خائنین تف می کنم

به گزارش خبرنگاران ، لیونل مسی مسی در حال آنالیز آینده اش در تیم ملی آرژانتین است. او به لیونل اسکالونی سرمربی موقت تیم اعلام نموده که تا سرانجام سال 2018، او را برای دیدارهای دوستانه دعوت نکند تا تصمیم گیری بزرگ او انجام گردد. مسی پس از جام جهانی که ناکامی بزرگی برای او و هم تیمی هایش بود، به خداحافظی فکر می نماید. حال مارادونا به حمایت از او پرداخت و هم تیمی هایش را که بار مسئولیت را فقط بر دوش او قرار دادند، انتقاد کرد. دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که خاویر ماسکرانو و دیگر بازیکنان آرژانتین به لیونل مسی خیانت کردند و تمام بار مسئولیت را بر دوش او قرار دادند.

او گفت: من به مسی توصیه می کنم که برنگردد زیرا تمام تقصیرها بر گردن او خواهد بود. جای خالی او در تیم به وضوح حس خواهد شد زیرا هیچ بازیکنی مثل او در تیم نیست ولی با سقوط مسی، آرژانتین هم سقوط خواهد نمود. اینکه تقصیرها بر گردن مسی بیفتد، کار بسیار بسیار آسانی بود ولی این موضوع، مسی را می کشد. من را هم می کشد زیرا اگر هم تیمی های مسی واقعا او را دوست داشتند، باید از او دفاع می کردند، نه اینکه سکوت نمایند. من درباره ماسکرانو اشتباه می کردم، فکر می کردم او یک رهبر است. امروز باید بگویم که ماسکرانو آنطور که من فکر می کردم نبود ولی این تقصیر من بوده و نه او.

مارادونا که در یک دوره راهنمایی آرژانتین را برعهده داشت و نتوانست نتایج خوبی کسب کند، پیشتر درباره بازگشت دوم صحبت نموده بود. با این حال، او اینبار این موضوع را به کل رد کرد. اسطوره آرژانتینی گفت: من برنخواهم گشت. به کارهایی که باید انجام دهم فکر می کنم و تیم ملی آرژانتین تشکیل شده از مشتی خائن بنابراین برنخواهم گشت. ما یک رئیس جدید برای فدراسیون می خواستیم و کلودیو تاپیا به این سمت رسید. من هم گناهکار هستم. او از من حمایت خواست و من هم حمایتش کردم. به من خیلی چیزها گفت که بعدا انجامش نداد، دیگر با من تماسی نگرفت. این خیانت است و من بر صورت خائنین تف می کنم.

12

منبع: ایران ورزشی

به "مارادونا: به صورت خائنین تف می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: به صورت خائنین تف می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید