فوت و فن های عشق ورزیدن را از اینجا بخوانید!

موفقیت در روابط نیز شبیه موفقیت در بقیه چیزهاست. دانش کافی، توان شما را افزایش می دهد. هر چه بیشتر از پیچ وخم های روابط اطلاع داشته باشید، بهتر از پس اداره کردن آن ها برمی آیید.

فوت و فن های عشق ورزیدن را از اینجا بخوانید!

به خاطر داشته باشید که برای موفقیت یا عدم موفقیت یک رابطه، همواره علتی وجود دارد. اگر متوجه نباشید که چه مسائلی باعث به هم خوردن روابط قبلی شما شده است، آن مسائل مجددا برایتان تکرار خواهند شد. برای پیروزی در روابط آینده حتما باید درک درستی از مسائل و مسائل پیشین خویش داشته باشید. بنابراین برای موفقیت عشقی، شما به دانش کافی احتیاج دارید. راهکارهای ارائه شده در کتاب فوت و فن عشق ورزیدن دانش شما را افزایش خواهند داد.

کتاب فوت و فن عشق ورزیدن به ما می آموزد که هرگز نباید دلسرد شویم. عشق تنها نتیجه ملاقات های اتفاقی نیست تا وابسته به شانس ما باشد. باید بدانید که عشق یک عکس العمل انسانی کاملاً قابل پیش بینی و قابل کنترل است! عشق وقتی پدید می آید که احتیاجهای روانشناختی اصلی یک شخص تأمین گردند. البته گاهی اوقات ظاهرا به نظر می رسد که عشق به صورت تصادفی روی می دهد ولی حتی در چنین مواردی باید مطابق قواعد عشقی ذکر شده در کتاب رفتار کرد. کسی که آگاهانه و هوشمندانه قوانین عشق را در زندگی خود اجرا نماید، دچار یک زندگی بدون عشق نمی گردد.

برای موفقیت در روابط عشقی کافی است از توانایی خود برای ایجاد تحول و تأثیرگذاری بر روحیات احساسی، برخوردها و رفتارهای دیگران آگاه شوید. این توانایی با بهره گیری از تکنیک های اثبات شده روانشناختی به دست می آید. البته ما راجع به سوءاستفاده از دیگران صحبت نمی کنیم بلکه تنها از تکنیک هایی خردمندانه بهره می جوییم.

کتاب فوت و فن عشق ورزیدن شامل دو فصل اصلی است و در آن راهکارهای بسیاری برای هدایت شما در جذاب ترین جست وجوی زندگیتان و موفقیت در فعالیت های زندگی ارائه شده است. فصل اول به شما یاری می نماید تا دل شخص محبوبتان را به دست آورید. در فصل دوم یک گام جلوتر می رویم و به کسانی یاری می کنیم که عشق زندگی خود را به دست آورده اند ولی از بد روزگار او را از دست داده اند یا در آستانه از دست دادن او هستند. در این فصل دل شخصی را دوباره به دست می آورید.

وقت آن رسیده که فوت و فن پروراندن عشق را در دل محبوبتان بیاموزید. هدف چیست؟ ما می خواهیم اشتیاق و تمایل به زندگی مشترک را در فرد مقابل ایجاد کنیم. روش های ارائه شده در این کتاب، راهکارهایی هستند که شما را به هدفتان می رسانند.

برای فراگیری فوت و فن های عشق ورزیدن به لینک زیر مراجعه کنید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "فوت و فن های عشق ورزیدن را از اینجا بخوانید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت و فن های عشق ورزیدن را از اینجا بخوانید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید