فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: آیندهوون کیفیتی متفاوت از تاتنهام دارد، حالا باید فاصله ها را کم کنیم

به گزارش وبلاگ 1 کد، فوتبال دنیا - لوچانو اسپالتی برتری مقابل آیندهوون در بازی پیش روی لیگ قهرمانان اروپا را عامل مناسبی در افزایش اعتماد به نفس بازیکنانش دانست.

فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: آیندهوون کیفیتی متفاوت از تاتنهام دارد، حالا باید فاصله ها را کم کنیم

به گزارش وبلاگ 1 کد، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی اینتر مقابل آیندهوون در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، برتری در این جدال را عامل افزایش اعتماد به نفس تیمش دانست. سرمربی اینتر اظهاراتش را این گونه آغاز کرد: آیندهوون کیفیتی متفاوت از تاتنهام دارد. آن ها از لحاظ فیزیکی تیم قدرتمندی هستند و از بازیکنان خوبی سود می برند. نباید فراموش کنید فن بومل در این تیم تحولات خاصی به وجود آورده است. آیندهوون سرعت و قدرت بدنی را توامان و در سطح مناسبی دارد. باید این 2 شاخصه آن ها را از بین ببریم.

او در ادامه برتری در چنین رقابتی را عامل افزایش اعتماد به نفس تیمش خواند و اضافه نمود: پیروزی در این گونه مسابقات به تیم ما اعتماد به نفس می دهد. تمام تمرکز من معطوف به استفاده از توانایی بازیکنان برای یاری به تیم است. در سید چهارم لیگ قهرمانان اروپا قرار داشتیم چون در سال های اخیر دیگر تیم ها بهتر از ما عمل نموده اند. حالا باید فاصله ها را کم تر کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: آیندهوون کیفیتی متفاوت از تاتنهام دارد، حالا باید فاصله ها را کم کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: آیندهوون کیفیتی متفاوت از تاتنهام دارد، حالا باید فاصله ها را کم کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید