فوتبال دنیا، رایولا: زلاتان ابراهیموویچ آماده مذاکره با میلان است

به گزارش وبلاگ 1 کد، فوتبال دنیا - مدیربرنامه برنامه های زلاتان ابراهیموویچ از آمادگی از مهاجم سوئدی برای بازگشت به میلان اطلاع داد.

فوتبال دنیا، رایولا: زلاتان ابراهیموویچ آماده مذاکره با میلان است

به گزارش وبلاگ 1 کد، با وجود آنکه زلاتان ابراهیموویچ خبر احتمال بازگشتش به میلان خاتمه فصل جاری MLS را چیزی در حد یک شایعه دانسته است، مدیر برنامه های او می گوید این بازیکن سوئدی آماده است که مذاکراتی را با روسونری برای حضور قرضی در این تیم شروع کند.

با توجه به عملکرد ضعیف خط حمله میلان در سری A و بیکار شدن زلاتان ابراهیموویچ در خاتمه کارش با تیم لس آنجلس گلکسی در این فصل، شائبه بازگشت احتمالی او به عنوان بازیکن قرضی مطرح شد.

ایبرای 37 ساله با وجود سن بالایی که دارد، در لیگ آمریکا خوش درخشیده است و از نظر جسمانی افت چندانی نشان نداده است. او در فاصله سال های 2010 تا 2012 برای میلان توپ زد و با این تیم قهرمان سری A شد.

رایولا درباره احتمال بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت: در حال حاضر، احتمال بازگشت مطرح نیست چون ما مذاکراتی با باشگاه نداشته ایم اما ما آماده ایم که مذاکرات خود را شروع کنیم. به هر حال، خاتمه الان آدم هایی نرمال مدیریت باشگاه میلان را برعهده دارند و افراد قابل اعتماد مالک آن هستند. من به شخصه هرگز با باشگاه میلان مسئله ای نداشته ام و نوع رابطه ام با این باشگاه در سال های اخیر هم صرفاً به این خاطر بود که تا پیش از این چیزی به اسم باشگاه وجود نداشت. واکنش جالب زلاتان ابراهیموویچ به شایعه احتمال بازگشتش به میلان

در دوران مالکیت چینی ها بر میلان که به دلیل بدهی های سنگین آنها به مؤسسه مالی الیوت آمریکا به خاتمه رسید، رایولا با باشگاه میلان اختلافاتی پیدا کرد، از جمله زمانی که به خاطر درگیری اش با رئیس سابق این باشگاه ماسیمیلیانو میرابلی، تهدید کرد دو بازیکن خود، جان لوئیجی دوناروما و جاکومو بوناونتورا را از روسونری خارج خواهد نمود.

بعد از انتقال مالکیت باشگاه میلان از یونگ هونگ لی به مؤسسه الیوت، میرابلی و مارکو فاسونه (مدیر اجرایی) به ترتیب پست های خود را به لئوناردو و پائولو مالدینی تحویل دادند.

رایولا با اشاره به این تأثیر این تغییرات بر شانس برگشتن ابراهیموویچ به سن سیرو تأکید کرد: من نه بازگشت زلاتان به میلان را تأیید می نماید و نه آن را رد می کنم. میان ابراهیموویچ و لئوناردو تفاهم دوطرفه فوق العاده ای وجود دارد. زلاتان در میلان روزهای فوق العاده ای داشته است و هنوز هم قلبش با این تیم است، درست همانطور که در پاری سن ژرمن بود. زلاتان هرگز در دوران بازیگری اش ضمانتی نخواست چون او می داند که یک بازی در تمرینات می تواند آن را به دست آورد. ما مایلیم بدانیم که در چه شرایطی میلان یا هر تیم دیگری دوست دارد با میلان قرارداد ببندد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، رایولا: زلاتان ابراهیموویچ آماده مذاکره با میلان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، رایولا: زلاتان ابراهیموویچ آماده مذاکره با میلان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید