فوتبال دنیا، جان لوئیجی بوفون: از نیمکت نشینی در پاری سن ژرمن ناراحت نیستم

به گزارش وبلاگ 1 کد، فوتبال دنیا - جان لوئیجی بوفون می گوید از اینکه به دروازه بان دوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن تبدیل شده، ناراحت نیست.

فوتبال دنیا، جان لوئیجی بوفون: از نیمکت نشینی در پاری سن ژرمن ناراحت نیستم

به گزارش وبلاگ 1 کد، جان لوئیجی بوفون می گوید از اینکه توماس توخل، سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن آلفونسه آرئولا را به عنوان دروزاه بان اول تیمش انتخاب نموده ناراحت نیست. بوفون در این فصل 6 بازی برای تیم تحت راهنمایی توماس توخل انجام داده، تنها 3 گل خورده و سه بار هم کلین شیت نموده است. با این حال او چندین هفته است که جای خود در ترکیب اصلی را به آرئولا داده است.

بوفون گفت: این وضعیت برای من راضی کننده است چون با این هدف که در هر فصل 70 بازی انجام دهم به اینجا نیامده ام اما دوست دارم به وقتش بازی کنم و عملکردی با کیفیت ارائه کنم. من فکر می کنم که برای ساختن تیمی قوی، PSG می بایست دو دروازه بان قوی داشته باشد. فقط کافیست به رئال مادرید نگاه کنید. آینده تیم های بزرگ اینگونه است: داشتن دو دروازه بان سطح بالا و پیدا کردن راهی برای راضی نگه داشتن هر دوی آنها. من نمی دانم که اگر 20 ساله بودم به وضعیت فعلی ام چگونه واکنش نشان می دادم اما الان در سن 40 سالگی این وضعیت برایم عالی است. جدول رده بندی لوشامپیونه

بوفون در ادامه اعتراف کرد که تحت تأثیر عملکرد هم تیمی فرانسوی جوانش کیلیان امباپه قرار گرفته و برای او آینده درخشانی متصور است. او گفت: امباپه اگر انگیزه اش را برای شماره یک بودن حفظ کند، همینطور کوشش کند به یک قهرمان بزرگ تبدیل گردد و با تواضع به پیشرفتش ادامه دهد، یک دوران بازیگری باورنکردنی خواهد داشت و منظور من از باورنکردنی این است که او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ خواهد شد. حفظ ذهنیت درست مهمترین چالش است چون او هنوز خیلی جوان است و شاید 15 سال دیگر بازی کند. داشتن یک ذهنیت درست برای مدتی طولانی آسان نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، جان لوئیجی بوفون: از نیمکت نشینی در پاری سن ژرمن ناراحت نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، جان لوئیجی بوفون: از نیمکت نشینی در پاری سن ژرمن ناراحت نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید