فوتبال دنیا، اشتباه مضحک فدراسیون فوتبال سنگال برای دعوت از مهاجم اینتر به تیم ملی

به گزارش وبلاگ 1 کد، فوتبال دنیا - فدراسیون فوتبال سنگال در دعوت از مهاجم اینتر برای حضور در اردوی تیم ملی این کشور اشتباه مضحکی مرتکب شد.

فوتبال دنیا، اشتباه مضحک فدراسیون فوتبال سنگال برای دعوت از مهاجم اینتر به تیم ملی

به گزارش وبلاگ 1 کد، کیتا بالده دیائو، بال - مهاجم اینتر به اردوی تیم ملی فوتبال سنگال برای بازی پیش روی این تیم با گینه استوایی در مرحله انتخابی جام ملت های آفریقا 2019 دعوت شده، اما به دلیل گاف بزرگی که فدراسیون فوتبال سنگال داد، این موضوع عملی نشد.

موضوع از این قرار بود که فدراسیون فوتبال سنگال با ارسال ایمیلی موضوع دعوت از کیتا بالده به تیم ملی این کشور را به اطلاع باشگاه اینتر رساند اما درخواستش را به ایمیل سابق باشگاه اینتر که دیگر مورد استفاده این باشگاه ایتالیایی نیست، فرستاده است. باشگاه اینتر به همین خاطر با پیوستن بالده به تیم ملی سنگال در این مقطع مخالفت نموده است.

عبدالله سو، رئیس فدراسیون فوتبال سنگال پس از این موضوع با انتشار بیانیه ای کوتاه بیان کرد: ما ایمیلی را به باشگاه اینتر ارسال کردیم و کیتا بالده را به اردوی تیم ملی سنگال فراخواندیم اما این ایمیل به آدرس قدیمی باشگاه اینتر ارسال شده که دیگر توسط آنها استفاده نمی گردد. آنها آدرس ایمیل خود را تغییر داده اند. در حال حاضر بالده نمی تواند اینتر را ترک کند و به ما ملحق گردد. باشگاه اینتر در این زمینه کوتاه نمی آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، اشتباه مضحک فدراسیون فوتبال سنگال برای دعوت از مهاجم اینتر به تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، اشتباه مضحک فدراسیون فوتبال سنگال برای دعوت از مهاجم اینتر به تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید