فروش نقدی 45 روزه و با قیمت قطعی 40 هزار خودرو توسط خودروسازان

به گزارش وبلاگ 1 کد، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان از اوایل هفته آینده و به مناسبت عید غدیر خم طرح ثبت نام 40 هزار خودرو برای تحویل 45 روزه به اجرا می گذارند.

فروش نقدی 45 روزه و با قیمت قطعی 40 هزار خودرو توسط خودروسازان

سعید باستانی در گفت وگو با وبلاگ 1 کد، گفت: ویژگی این طرح، فروش نقدی، قیمت قطعی و براساس کد ملی مشتریان و ممنوعیت نقل و انتقال خودرو از طریق صلح تا یک سال آینده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس ادامه داد: وقتی فروش این خودروها کنترل گردد که تا یک سال آینده نتوانند خودروهای خریداری گردیده را به صورت صلح یا هر شیوه دیگری در بازار بفرشند قاعدتا مشتریان واقعی وارد بازار گردیده و تب و تاب نوسانات قیمتی خودرو فروکش می نماید.

وی با اشاره به پیش فروش خودروسازان در طرح گذشته خودرو، یادآور شد: ایران خودرو و سایپا ماه قبل هم چند هزار خودرو را پیش فروش کردند. این خودروها تا خرداد 1398 پیش فروش شد که البته به دلیل کسری قطعه مشکلاتی را برای خودروسازان و خریداران به وجود می آورد البته براساس مذاکرات وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک قطعات و لوازم یدکی وارداتی خودروسازان هر چه سریعتر از گمرک ترخیص خواهد شد تا خودروهای پیش فروش گردیده به موقع تحویل خریداران گردد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در طرح پیش فروش خودرو قیمت خودرو، قطعی نیست و براساس قیمت روز محاسبه و از مشتری دریافت می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فروش نقدی 45 روزه و با قیمت قطعی 40 هزار خودرو توسط خودروسازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش نقدی 45 روزه و با قیمت قطعی 40 هزار خودرو توسط خودروسازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید