فال روزانه 21، 05، 1398

به گزارش وبلاگ 1 کد، فال روزانه دوشنبه 21 مرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 21 مرداد به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی خلاق، دارای قدرت تخیل بالا، عملگرا، قابل اطمینان، دارای اعتماد به نفس و هوادار سادگی هستید. شما در زمینه حرفه ای فردی صادق و صریح هستید و همین باعث می گردد که اعتماد دیگران را به راحتی به خود جلب کنید، اما رفتارهای بدتان، از جمله بی صبری، لجبازی و دمدمی مزاجی باعث می شوند سرعت پیشرفتتان به اندازه ای که باید باشد نگردد. سال جاری ستاره بخت شما خواهد درخشید و چه در زمینه حرفه ای و چه از لحاظ مالی موفقیت های زیادی را کسب خواهید کرد. سرمایه گذاری هایی که سال جاری انجام می دهید چنان سود زیادی را برایتان به همراه خواهند داشت که خودتان هم باورتان نمی گردد. نقل مکان به بک خانه جدید، خرید یک ماشین نو و یا سفر به یک کشور خارجی سال جاری بدون شک در برنامه شما جای خواهند داشت. به وسیله سفر و شرکت در دورهمی های اجتماعی با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که روابطی طولانی مدت با آنها خواهید داشت. یاری غیر منتظره ای که از جانب یکی از اقوام خود دریافت خواهید کرد به رشد حرفه ای بیشتر شما منجر خواهد شد. همسرتان با وجود اینکه هر از گاهی رفتارهای قابل پیش بینی از خودتان نشان می دهید، در تمام طول سال با شما همراه و همفکر خواهد بود و شما را مورد حمایت خود قرار خواهد داد. شما باید توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید و ورزش را در برنامه روزمره تان جای دهید. مهر، آبان و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 21، 05، 1398

امروز شما سعی در انجام کاری دارید ولی یک نفر می خواهد با حرف ها و کارهایش شما را دلسرد و نا امید و وادار به عقب نشینی کند. شاید تعجب کنید، اما این شخص دقیقا همان چیزی است که شما برای انجام کاری که در سر داشته اید لازم دارید. اگر شما به اندازه کافی مصمم باشید این شخص می تواند با رفتار خود به شما انگیزه ای بیشتر برای رسیدن به هدف هایتان بدهد. به اینکه برای برداشتن قدم بعدی به سوی خواسته هایتان آمادگی کافی را دارید ایمان داشته باشید و به هر چیزی که می خواهد سد راهتان گردد دهن کجی کنید. برعکس آنچه در ظاهر به نظر می رسد امروز برای شما با فرصت های زیادی همراه است.

امروز بین شما و اطرافیانتان، به ویزه اعضای خانواده تان نبردی مخفی بر سر قدرت شکل خواهد گرفت. هر یک از طرفین می خواهد حرف خودش را به کرسی نشانده و کارها را همان طوری که خودش می خواهد پیش ببرد. شاید واکنش اولیه شما شدید باشد و خیلی از طرف مقابلتان ناراحت شوید و با لجبازی بیشتری روی حرف هایتان پافشاری کنید، اما درست بر عکس تصور شما، بهترین راه برای حل این مشکل این است که سخت گیری نکنید و بپذیرید که هرکسی می تواند نظر خودش را داشته باشد. به جای اینکه بر علیه آنها باشید، همراه و همگام با آنها پیش بروید و اگر دیدید رفتارشان باز هم غیرمنطقی است از آنها فاصله بگیرید.

امروز در میانه های روز ناگهان به این نتیجه خواهید رسید که تمام مدت در حال دویدن از این طرف به آن طرف بوده اید و مدام مسیرتان را تغییر داده اید. شما امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما به جای اینکه روی انجام یک کار تمرکز نموده و کارهایتان را مرحله به مرحله پیش ببرید، با از این شاخه به آن شاخه پریدن وقت زیادی را هدر می دهید. درست است که شما می توانید چند کار را به ط.ور همزمان پیش ببرید، اما قوی ترین افراد هم محدودیت هایی دارند و نمی گردد همه کار را همزمان انجام داد. حواستان را جمع کنید، دیگران کارهای شما را زیر نظر دارند و عملکرد امروزتان ممکن است باعث گردد قضاوت اشتباهی در خصوص شما پیدا نمایند.

امروز شما بسیار احساساتی شده اید و این وضعیت می تواند نقطه قوت و یا نقطه ضعف شما باشد، همه چیز به رفتار و عملکرد خود شما بستگی دارد. در مکالماتی که با اطرافیان خود دارید دقت بیشتری به خرج دهید، زیرا امروز دیگران تمایل شدیدی به جمع آوری اطلاعات و کسب دانش پیدا نموده اند، به همین دلیل هم بهتر است پیش از به زبان آوردن هر حرفی از صحت آن اطمینان کامل پیدا کنید تا به آبرو و اعتبارتان لطمه ای وارد نگردد. اگر مسائل موجود در رابطه عاطفیتان شما را ناراحت و نگران نموده اند به این فکر کنید که اگر همواره همه چیز در رابطه تان خوب و بی عیب و نقص بود چه رابطه خسته نماینده ای داشتید!

امروز نسبت به دیگران و حساسیتی که نسبت به بعضی مسائل خاص دارند بی تفاوت نباشید و مواظب باشید با حرف ها و کارهایتان مایه آزردگی خاطر آنها نشوید. شاید حتی بتوان گفت عاقلانه تر این است که در چنین روزی فاصله ایمنی بین خودتان و دیگران ایجاد کنید تا بدون آنکه خودتان را به دردسر انداخته و یا کسی را ناراحت نموده باشید از روز تعطیلتان لذت ببرید. به نظر می رسد که دیگران خیلی حساس تر از همواره هستند و همه حرف هایتان را به خودشان می گیرند. بعضی از این افراد بزرگترین سرمایه شما و عزیزترین افرادی هستند که در زندگیتان دارید، پس به احساسات آنها توجه کنید.

افکار شما در حال حاضر کمی با احساساتتان گره خورده اند و همین مانع دیدن حقیقت به همان شکلی که واقعا هست می گردد. تمام سعی خود را به کار بگیرید که احساسات خود را تا جای ممکن تحت کنترل در آورده و در نتیجه بتوانید به افکاری منطقی تر دست پیدا کنید. لزومی ندارد که احساسات خود را به طور کامل نادیده بگیرید، کافی است آنها را به طور مستقل مورد توجه قرار دهید. اگر امروز کسی شما را به خاطر کارهایتان مورد انتقاد قرار دهد به شدت عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد، تا جایی که ممکن است تصمیم بگیرید خودتان را از تمام فعالیت های گروهی کنار بکشید، اما تسلیم شدن در حال حاضر اصلا بهترین راه چاره محسوب نمی گردد.

امروز از روز تعطیلتان بیشترین بهره ممکن را ببرید و سعی کنید وقتتان را تا جای ممکن در کنار دوستانی بگذرانی که افکار و علایقی شبیه به شما دارند. با هم به تماشای جدیدترین فیلم ها بروید، در کافه مورد علاقه تان به صحبت بپردازید و یا هر فعالیت فرهنگی دیگری که امکان انجامش برایتان فراهم است را در برنامه تان جای دهید. با این کار علاوه بر اینکه از روز تعطیلتان به بهترین نحو ممکن لذت برده اید، ایده ها و افکار جدیدی نیز به ذهنتان خواهند رسید که می توانند چه در زمینه حرفه ای، چه در زندگی شخصیتان به کارتان بیایند. فقط یادتان باشد که تحت هیچ شرایطی غیبت نکنید!

امروز شما احساس می کنید که دیگران درکتان نمی نمایند. حتی اگر در خصوص افکار و احساسات خود به مفصل ترین شکل ممکن صحبت کنید و همه جزئیات را هم شرح دهید، باز هم به نظر می رسد که آنها بیشتر نگران خودشان و مسائل شخصی شان هستند تا شما! راستش را بخواهید این اصلا چیز عجیبی نیست و حتی اگر در سایر مواقع طور دیگری هم به نظر می رسد، در واقع بیشتر وقت ها دیگران به خودشان بیشتر از بقیه اهمیت می دهند! فقط شما می توانید به طوز تمام و کمال خودتان را درک کنید و به حل مسائل خود یاری کنید. شاید بهتر باشد خیلی چیزها را از دیگران پنهان نگه دارید!

در حال حاضر همه چیز در زندگی شما منظم و مرتب است، از کمد لباستان گرفته تا میز کارتان همه چیز تمیز است و در حالی که دیگران نگران این هستند که چطور نظم را به زندگی خود بازگردانند، شما به این وضعیت خود افتخار می کنید. البته هنوز نمی توان گفت که به طور کامل راضی هستید، زیرا شما فردی کاملا ایده آل گرا هستید و برای تمام آنچه انجام داده اید به اندازه کافی احساس رضایت نمی کنید؛ کمی بیشتر قدر خودتان را بدانید. امروز شما آنقدر آرام هستید که دیگران نمی توانند به آنچه دارد در درونتان می گذرد پی ببرند. در واقع شما ترجیح می دهی به جای این که وقتتان را با شرح خواسته هایتان به دیگران تلف کنید خودتان برای به دست آوردن آنها دست به کار شوید.

امروز احساس می کنید که انگار در یک دام گرفتار شده اید. از طرفی دوستانتان سعی دارند شما را تحت تأثیر قرار داده و به سمتی که خودشان می خواهند بکشانند، از طرفی هم خانواده تان شما را با باورهای دیگری پرورش داده اند و انتظار دارند که به آنها وفادار باشید. شما در برابر هر یک از این دو سعی دارید نقابی را به چهره بزنید که از شما انتظار می رود، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که خود واقعیتان را فراموش کنید. اکنون زمان آن رسیده که تصمیم خودتان را در این مورد بگیرید، یادتان باشد که واقعیت تنها راه فرار شما خواهد بود. شما فکر می کنید که بعضی از نیازهایتان را نمی توانید به راحتی برآورده کنید، اما سکوت کردن در خصوص آنها راه چاره خوبی نخواهد بود.

امروز شما در چنان موقعیت های سختی قرار می گیرید که انگار شیطان روی یک شانه تان نشسته و می خواهد با پیشنهادهای وسوسه انگیزش شما را گول بزند و روی شانه دیگرتان هم فرشته ای نشسته و می خواهد به راه راست هدایتتان کند. بی شک باید به صدای فرشته گوش کنید. همان کاری را انجام دهید که می دانید درست است. شما در حال حاضر علاقه چندانی ندارید که در خصوص مسائل حرفه ای خود با کسی صحبت کنید، نه اینکه از کار خودتان خجالت بکشید و یا چیزی وجود داشته باشد که بخواهید از دیگران مخفی کنید، فقط دوست دارید زندگی شخصی و حرفه ایتان از هم جدا باشند و چه خوب یا چه بد، شخصیتتان از روی کارتان مورد قضاوت قرار نگیرد.

امروز احساس می کنید شرایط شما مانند بندبازی است که برداشتن حتی یک قدم اشتباه می تواند باعث سقوط او گردد. راستش را بخواهید این خود شما هستید که شرایط را برای خودتان اینقدر سخت نموده اید. اینقدر به خودتان فشار وارد نکنید و همه چیز را برای خودتان به موضوع مرگ و زندگی تبدیل نکنید. اگر همه چیز را اینقدر پیچیده ببینید و کارها را برای خودتان سخت کنید دیگران هم از یاری کردن به شما دلسرد خواهند شد. امروز اختلافاتی بین شما و عشقتان پیش آمده است و هیچ کدام از شما هم حاضر نیست کوتاه بیاید و تسلیم گردد. اگر بخواهید همین قدر سرسخت بمانید هیچ راه چارهی برایتان وجود نخواهد داشت.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 21، 05، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 21، 05، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید