شمار تلفات آتش سوزی هواپیمای سوپرجت روسی به 41 نفر افزایش یافت

شمار تلفات آتش سوزی هواپیمای سوپر جت روسی که به هنگام فرود اضطراری دچار سانحه شده بود به 41 نفر افزایش یافت.

شمار تلفات آتش سوزی هواپیمای سوپرجت روسی به 41 نفر افزایش یافت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، خبرگزاری آناتولی ترکیه گزارش داد که شمار قربانیان حادثه آتش سوزی هواپیمای سوپر جت روسیه هنگام فرود اضطراری به 41 نفر افزایش یافته است.

وزارت بهداشت روسیه اعلام کرده است که بیشتر قربانیان در نتیجه سوختگی و استنشاق مونو اکسید کربن جان خود را از دست داده اند.

رسانه های روسیه یکشنبه شب به وقت تهران از آتش دریافت یک فروند هواپیمای مسافربری سوپر جت در یکی از فرودگاه های این کشور حین فرود اضطراری خبر دادند.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، این هواپیما که از نوع سوخو-100 سوپر جت بود حین فرود در فرودگاه شرمتوا مسکو و در حالی که 78 سرنشین به همراه داشت، آتش گرفت.

وبگاه شبکه خبری راشاتوی نیز در این زمینه نوشت که به دنبال این حادثه که ساعت 18:40 به وقت محلی رخ داد، مسافران وحشت زده با شتاب از هواپیما خارج شدند. این سوپر جت به خطوط هوایی ایرفلوت روسیه تعلق داشت.

شبکه راشا تودی گزارش داد که تحقیقات درباره علت این حادثه آغاز شده است و دو کارشناس مربوطه به این شبکه گفته اند چند احتمال را در تحقیقات در نظر خواهیم گرفت.

براساس این گزارش، کارشناسان معتقدند که عامل رعد و برق، اتصال الکترونیکی و یا اقدام جنایی از عوامل در دست بررسی برای یافتن علت این سانحه است.

کارشناسان می گویند با توجه به تصاویری که هنگام فرود اضطراری گرفته شده است این هواپیما در آسمان آتش گرفته است و احتمالات بالا از جمله دستکاری عمدی را نمی توان رد کرد.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "شمار تلفات آتش سوزی هواپیمای سوپرجت روسی به 41 نفر افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار تلفات آتش سوزی هواپیمای سوپرجت روسی به 41 نفر افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید