سیم ریپ شهر رنگارنگ رویاها

به گزارش وبلاگ 1 کد، اگر به دنبال یک ماجراجویی واقعی همراه با زیبایی بی نظیر می شد بهتر است راهی شهر رنگارنگ سیم ریپ شوید. بازدید از بخش های تاریخی دست نخورده که نشان دهنده تاریخچه و سنت های قدیمی این منطقه است می تواند برای هرکسی جالب و هیجان انگیز باشد.

سیم ریپ شهر رنگارنگ رویاها

اگر اهل جاذبه های تاریخی هستید تا دلتان بخواهد معابد، عمارات و موزه های تاریخی در این شهر وجود دارد و اگر به دنبال خرید هستید نباید از جواهرات دست ساز و بدلی این شهر غافل شوید.

سیم ریپ که در شمال غربی کامبوج واقع شده با معابد تاریخی آنگکوروات به شهرت جهانی رسیده است و همین باعث شده این شهر با هتل های بین المللی و رستوران های مدرن و از سوی دیگر چشمه های معدنی مجلل یکی از پربازدیدترین مکان ها برای گردشگران گردد. هنوز در گوشه های این شهر می توانید نمای واقعی از زیبایی زندگی روستایی را ببینید. مناطقی با طبیعت بکر که پناهگاه پرندگان نادر است و برای رسیدن به آنها جز دوچرخه سواری راه دیگری ندارید. اگر در زندگی شهری گیر نموده اید پادزهر آن قدم زدن در شالیزارهای سیم ریپ است جایی که تماشای غروب آفتاب لذتی وصف ناشدنی دارد.

در طول سال سیم ریپ میزبان جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی بسیاری است که نمایانگر تاریخ، هنر و مذهب مردم این سرزمین است. مردم این سرزمین در زمان جشنواره ها لباس نو به تن نموده و آیین های خاصی را اجرا می نمایند. مهم ترین جشن مردم سیم ریپ جشن سال نو است جشن سال نو در کامبوج بسیار مفصل است و شامل برنامه های ویژه ای مانند آتش بازی است مردم سیم ریپ آیین های سنتی بسیاری را زنده نگه داشته اند.

در تور کامبوج و لائوس، به ملاقات سیم ریپ، شهر رویاها خواهیم رفت،

باید آهسته آهسته آن را شناخت و کشف کرد در این سفر خرید ابریشم های ظریف و مرغوب را نباید فراموش کنید، مخصوصا تابلوهای نقاشی روی ابریشم را که سوغات اصلی این شهر است.

منبع: اسپلیت البرز

به "سیم ریپ شهر رنگارنگ رویاها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیم ریپ شهر رنگارنگ رویاها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید