سیف اللهی: خوشحالی بس است، باید به فکر شکست دادن سایپا باشیم، خیلی دوست داشتم به استقلال گل بزنم

به گزارش وبلاگ 1 کد، هافبک تهاجمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که بازیکنان این تیم باید بازی با استقلال را فراموش نموده و به فکر بازی با سایپا باشند.

سیف اللهی: خوشحالی بس است، باید به فکر شکست دادن سایپا باشیم، خیلی دوست داشتم به استقلال گل بزنم

روح الله سیف اللهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 1 کد، در مورد پیروزی تیمش برابر استقلال تهران گفت: ما برد مهمی به دست آوردیم. هر تیمی نمی تواند استقلال را که کیفیت فنی بالایی دارد، شکست بدهد. آقای تارتار به خوبی استقلال را برای ما بررسی نموده بود و نسبت به نقاط ضعف و قوت این تیم آگاهی کامل داشتیم. ما یک بازی هوشمندانه و منطقی انجام دادیم و خوشبختانه از گلی که زدیم به خوبی محافظت کردیم.

وی در مورد تعریف و تمجیدهایی که تارتار بعد از این بازی از او انجام داد، اعلام نمود: آقای تارتار لطف دارد و من سعی کردم وظیفه ام را که مهار سمت راست استقلال بود به خوبی انجام دهم. البته خیلی دوست داشتم در این بازی گل بزنم، ولی همین که سرمربی از من راضی است، خوشحالم و امیدوارم در بازی های آینده هم تأثیرگذاری لازم را داشته باشم.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در انتها گفت: ما برد مهمی به دست آوردیم، ولی دیگر خوشحالی بس است و باید به فکر بازی بعدی و شکست دادن سایپا باشیم. آنها تیم خوبی دارند و این هفته دنبال جبران شکست هفته قبل برابر تراکتورسازی هستند. ما کار سختی مقابل سایپا داریم، ولی قطعاً برای برد بازی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیف اللهی: خوشحالی بس است، باید به فکر شکست دادن سایپا باشیم، خیلی دوست داشتم به استقلال گل بزنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف اللهی: خوشحالی بس است، باید به فکر شکست دادن سایپا باشیم، خیلی دوست داشتم به استقلال گل بزنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید