سهمیه جودو به عدد هفت رسید

به گزارش وبلاگ 1 کد، مسئولان فدراسیون جودو که سهمیه تیم ملی را برای حضور در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی 6 سهمیه اعلام نموده بودند در جدیدترین اقدام خود این سهمیه را بازهم افزایش دادند. فاطمه برمکی جودوکار تیم بانوان ایران در لیست اعزام به جاکارتا قرار گرفته و نام وی نیز در سایت فدراسیون ثبت گردیده است.

سهمیه جودو به عدد هفت رسید

بر همین اساس جودو ایران با ترکیب علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، سعید ملایی و جواد محجوب در بخش مردان و دنیا آقایی، مبینا عزیزی و فاطمه برمکی نیز در بخش بانوان به این رقابتها اعزام خواهد گردید.

نکته مهم اینکه فدراسیون جودو برای افزایش سهمیه های جودو، اقدام به کاهش سهمیه های کوراش نموده و همین موضوع باعث گردید تا نام لیلا چغلوند از لیست تیم ملی کوراش حذف گردیده و وی که تا مدتی قبل با وجود داشتن شرایط خاص و نوزادی شیرخوار به سختی و همراهی خانواده در تمام مراحل اردوهای آماده سازی شرکت داشت، مسیر خانه را در پیش گرفته و فاطمه برمکی جایگزین وی گردد.

در اینکه برمکی هم مدتهاست در اردوی تیم ملی تمرین نموده و حق داشته تیم ملی را در بازی آسیایی همراهی کند شکی نیست، ولی موضوع اصلی اینجاست که چرا باید سهمیه رشته ای دیگر که از بد روزگار زیر نظر همین فدراسیون فعالیت می نماید، حذف گردیده و حق مسلم بانوی که مدتها با تحمل مشقت های فراوان تمرین نموده نادیده گرفته گردد.

متولیان جودو کشور مدتهاست بدون توجه به رسانه ها و اهمیت اطلاع رسانی اعزام ها و نتایج ضعیف جودو را پنهان می نمایند، در خصوص این افزایش سهمیه نیز هیچگونه خبری منتشر نکردند.

منبع: mehrnews.com

به "سهمیه جودو به عدد هفت رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه جودو به عدد هفت رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید