سامره: مهاجمان تیم ملی در کنترل توپ و ایجاد فضا مشکل دارند، باید به ویلموتس زمان بدهیم

به گزارش وبلاگ 1 کد، علی سامره، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که باید به مارک ویلموتس برای پیاده کردن تفکراتش در تیم ملی زمان بدهیم.

سامره: مهاجمان تیم ملی در کنترل توپ و ایجاد فضا مشکل دارند، باید به ویلموتس زمان بدهیم

علی سامره در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 1 کد، با اشاره به شکست تیم ملی برابر بحرین گفت: این بازی برای تیم ما گره خورده بود. نمایش ایران در بازی سه شنبه شب بد نبود، ولی انجام بازی بسته از سوی حریف تا حدودی تیم ما را دچار مشکل کرد. ما حتی موقعیت هم داشتیم، ولی در زدن ضربات آخر تمرکز لازم را نداشتیم و در نهایت شکست خوردیم. طبیعی است که بعد از باخت هم حرف و حدیث و ناراحتی هایی به وجود بیاید که این موضوع در فوتبال طبیعی است.

وی در ادامه تأکید کرد: نکته عجیب برای من اشتباهاتی بود که مهاجمان ما در کنترل توپ و ایجاد یک فضای مناسب برای قرار دریافت در موقعیت گل داشتند. بارها در این بازی دیدم که مهاجمان در کنترل توپ و رفتن به منطقه ای که می تواند برای ما موقعیت گل ایجاد کند، ضعف داشتند. این اتفاق یک یا دو بار هم رخ نداد. مهاجمان ما یا تمرکز نداشتند یا اینکه روی این موضوع تمرین نکرده اند. این مشکل باید در بازی های آینده رفع گردد. بازی با کامبوج را نمی توان ملاک قرار داد و در بازی های مثل دیدار با بحرین می توان در خصوص نقاط ضعف تیم ملی صحبت کرد. قطعاً کادر فنی تیم ملی هم به این موضوع فکر می نماید که نقاط ضعف را به حداقل برساند.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در خاتمه توضیح داد: تیم ملی در هشت سال گذشته روی تاکتیک دفاعی و ضدحملات برنامه ریزی می کرد، ولی حالا تفکرات ویلموتس هجومی است. طبیعی است که در این شرایط نقاط ضعفی هم داریم که باید رفع گردد. ما باید به ویلموتس زمان بدهیم تا تفکراتش را در تیم ملی پیاده کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سامره: مهاجمان تیم ملی در کنترل توپ و ایجاد فضا مشکل دارند، باید به ویلموتس زمان بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامره: مهاجمان تیم ملی در کنترل توپ و ایجاد فضا مشکل دارند، باید به ویلموتس زمان بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید