سازندگان سابق هیلو از بازی جدید خود رونمایی کردند

به گزارش وبلاگ 1 کد، مراسم The Game Awards 2018 فرصتی شد تا استودیو Midwinter Entertainment اولین بازی خود را با نام Scavengers معرفی کند. در این بازی چندنفره تیمی، بازی کنان در کنار یکدیگر و یا با هوش مصنوعی به رقابت می پردازند. این اثر برای اولین بار در ماه مارس معرفی گردید؛ هر چند در آن موقع هیچ چیزی درباره آن نمی دانستیم.

سازندگان سابق هیلو از بازی جدید خود رونمایی کردند

طبق اطلاعاتی که در وب سایت رسمی بازی وجود دارد، بازی کنان باید از بین کلاس های مختلف یکی را انتخاب نمایند و با یاری همدیگر یک گروه تشکیل دهند و با دشمنان مبارزه نمایند. از آنجایی که بازی در دوره پسا آخرالزمانی واقع شده است، می توان منتظر حضور جانوران جهش یافته باشیم. در کنار این دسته از دشمنان، باید حواس تان به محیط یخ بندان و تاثیرات آن هم باشد. با اینکه اساسا با یک بازی چندنفره طرف هستیم و همکاری تیمی ماهیت اثر را شکل می دهد، اما بازی کنان می توانند به گروه های مختلف عضو شوند و در این بین محدودیت خاصی وجود ندارد.

اگر از Scavengers خوش تان آمده، می توانید به وب سایت رسمی بازی سر بزنید و برای تجربه نسخه تستی آن ثبت نام کنید. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی دیگری از جمله پلتفرم های مقصد یا تاریخ انتشار در دست نداریم.

Midwinter Entertainment توسط چند تن از اعضای قدیمی استودیو 343 Industries بنیان گذاری شد که در راس آن ها جاش هولمز (کارگردان سابق Halo) واقع شده است. افراد این استودیو مسئولیت ساخت حالت Warzone بازی Halo 5 را بر عهده داشتند.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "سازندگان سابق هیلو از بازی جدید خود رونمایی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان سابق هیلو از بازی جدید خود رونمایی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید