رگبار باران در شمال و جنوب کشور

به گزارش وبلاگ 1 کد، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی یکشنبه و دوشنبه 6 و 7 مرداد برای شمال غرب و شمال شرق کشور و در بخش هایی از جنوب کشور رگبار باران پیش بینی می گردد.

رگبار باران در شمال و جنوب کشور

به گزارش ایسنا، احد وظیفه گفت: طی امروز و فردا (6 و 7 مرداد) به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در بعضی مناطق شمال غرب و شمال شرق کشور رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در سواحل دریای خزر بارش پراکنده باران پیش بینی می گردد.

وی در ادامه گفت: در همین مدت در بخش هایی از جنوب کشور در جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، شمال و شرق هرمزگان و جنوب فارس نیز رگبار موقتی باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می گردد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: در سایر مناطق کشور تا پنج روز آینده جوی پایدار همراه با ماندگاری هوای گرم پیش بینی می گردد.

وظیفه در سرانجام درباره وضعیت جوی پایتخت طی روزهای آینده گفت: آسمان تهران فردا (7 مرداد) صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد که بیش ترین و کم ترین دمای این روز 37 و 23 درجه سانتی گراد خواهد بود. آسمان پایتخت سه شنبه (8 مرداد) صاف با بیش ترین و کم ترین دمای 39 و 25 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "رگبار باران در شمال و جنوب کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگبار باران در شمال و جنوب کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید