راهیابی 5 آزادکار نوجوان ایران به فینال قهرمانی آسیا

به گزارش وبلاگ 1 کد، 5 کشتی گیر ایران به ملاقات فینال و یک کشتی گیر به ملاقات رده بندی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا در تایلند راه یافتند.

راهیابی 5 آزادکار نوجوان ایران به فینال قهرمانی آسیا

به گزارش وبلاگ 1 کد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات هفت وزن دوم و انتهای رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا، از صبح امروز (یکشنبه) در شهر بانکوک تایلند در حال برگزاری است.

در انتها مسابقات مقدماتی، سید عرفان جعفریان، مهدی عشقی، میثم زارع، عباس فروتن و سید مهدی هاشمی در اوزان 46، 54، 76، 85 و 100 کیلوگرم با شکست تمامی حریفان خود به ملاقات فینال راه یافتند و سید مبین حسینی در وزن 69 کیلوگرم راهی ملاقات رده بندی شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 46 کیلوگرم سید عرفان جعفریان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 6 بر 2 مقابل کشتی گیری از کشور ازبکستان به پیروزی رسید وی در دور بعد نیز با نتیجه 5 بر 3 از سد حریف هندی گذشت و به ملاقات انتهای رسید.

در وزن 54 کیلوگرم مهدی عشقی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر از سد حریف مغولی خود گذشت وی در دور بعد نیز با همین نتیجه از سد کشتی گیر کره جنوبی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد وی در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر 5 برابر نماینده کشور قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی ملاقات فینال شد.

در وزن 63 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور اول با نتیجه 4 بر 2 نماینده قزاقستان را شکست داد اما در ملاقات دوم مقابل حریفی از کشور ژاپن 7 بر 5 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر ژاپنی در دور بعد، مقصودی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 69 کیلوگرم سید مبین حسینی در مبارزه نخست مقابل کشتی گیری از کشور کره جنوبی با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد مقابل کشتی گیر پاکستانی با نتیجه 6 بر 7 شکست خورد اما با توجه به حضور حریف پاکستانی در ملاقات فینال، مبین حسینی در گروه شانس مجدد با نتیجه 11 بر 2 کشتی گیر ازبکستانی را مغلوب کرد و به ملاقات رده بندی راه یافت.

در وزن 76 کیلوگرم میثم زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر از سد کشتی گیر ازبکستانی گذشت وی در دور سوم نیز با نتیجه 10 بر صفر حریف قرقیزستانی خود را شکست داد و به ملاقات فینال راه یافت.

در وزن 85 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل کشتی گیر قزاقستانی با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد نیز با نتیجه 10 بر صفر حریف چینی را مغلوب کرد و راهی ملاقات فینال شد.

در وزن 100 کیلوگرم سید مهدی هاشمی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیر ژاپنی را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه 12 بر یک از سد حریف تاجیکستانی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد وی در این مرحله نیز با ضربه فنی کشتی گیر قزاقستانی را شکست داد و فینالیست شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راهیابی 5 آزادکار نوجوان ایران به فینال قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی 5 آزادکار نوجوان ایران به فینال قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید