دوناروما؛ از جنجال برای جدایی تا تخفیف برای تمدید

دوناروما در حالی میخواهد قرارداد خود را با باشگاه میلان تمدید کند که حاضر شد حقوق سالانه 6 میلیون یورویی خود را نیز کاهش دهد تا به بهبود وضعیت اقتصادی باشگاه یاری کند.

دوناروما؛ از جنجال برای جدایی تا تخفیف برای تمدید

دوناروما؛ از جنجال برای جدایی تا تخفیف برای تمدید

در هفته های اخیر شایعاتی در خصوص احتمال انتقال جان لوئیجی دوناروما به پاری سن ژرمن مطرح شده بود اما گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد این سنگربان جوان میخواهد در میلان باقی بماند و پیشنهاد تیم فرانسوی را رد کند.

دوناروما به مالکان باشگاه میلان اطمینان داده بخشی از پروژه بازسازی این تیم خواهد بود و قصدی مبنی بر ترک این تیم ندارد. پاری سن ژرمن پیشنهاد پرداخت 20 میلیون یورو به اضافه انتقال آلفونسه آرئولا را به میلان داده بود که این پیشنهاد رد شده است.

اما جالب اینجاست دوناروما در حالی میخواهد قرارداد خود را با باشگاه میلان تمدید کند که حاضر شد حقوق سالانه 6 میلیون یورویی خود را نیز کاهش دهد تا در راستا بهبود وضعیت اقتصادی باشگاه و حل مسائل فرپلی اقتصادی به این تیم یاری نموده باشد و اینگونه وفاداری خود را در این شرایط سخت به میلان ثابت نموده باشد.

این در حالیست که دو سال قبل دوناروما مسائل زیادی برای تمدید قرارداد با میلان با این باشگاه پیدا کرد و تا آستانه جدایی از جمع بازیکنان روسونری نیز پیش رفت که البته در نهایت این اتفاق رخ نداد، اما حالا او میخواهد قرارداد خود را تا سال 2022 تمدید نموده و در باشگاهی که در آن رشد نموده و نامی برای خود دست و پا کرد باقی بماند.

منبع: ایران ورزشی

به "دوناروما؛ از جنجال برای جدایی تا تخفیف برای تمدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوناروما؛ از جنجال برای جدایی تا تخفیف برای تمدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید