دلیل نشست فوق العاده هیات مدیره پرسپولیس چه بود؟

به گزارش وبلاگ 1 کد، جلسات هفتگی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معمولا روزهای دوشنبه در ساختمان این باشگاه برگزار می گردد. اما فوت مادر همسر حمیدرضا گرشاسبی سبب گردید تا سرپرست باشگاه پرسپولیس به اهواز سفر کند و جلسه هفتگی آنها با تاخیری چندروزه و در آستانه بازی با استقلال خوزستان بطور فوق العاده برگزار گردد.

دلیل نشست فوق العاده هیات مدیره پرسپولیس چه بود؟

نشستی که تصمیمات مهمی را در پی داشت و مدیران پرسپولیس تصمیم به رسانه ای کردن بخشی از تصمیمات خود گرفتند.

باشگاه پرسپولیس که به تازگی توانسته است بیش از 95 درصد از قراردادهای فصل گذشته بازیکنان خود را پرداخت کند هیچگونه وجهی را بابت قراردادهای فصل جاری به بازیکنان و کادرفنی خود پرداخت ننموده است.

مدافع عنوان قهرمانی در حالی با مشکل مالی دست و پنجه نرم می نماید که قرارداد اسپانسر اصلی خود را نیز تمدید نموده است و در چند ماه گذشته نیز پول هنگفتی بابت طلب بازیکنان خارجی پرداخت ننموده است.

پرسپولیس در حالی امشب سومین بازی خود در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان را برگزار می نماید که صدای اعتراض بازیکنان این تیم به دلیل بی پولی به گوش می رسید.

از این رو هیات مدیره پرسپولیس در نشست فوق العاده چهارشنبه گذشته تصویب کرد تا قسط اول از قراردادهای فصل جاری اعضای تیم تا یکشنبه هفته آینده پرداخت گردد. خبری که بلافاصله رسانه ای هم گردید تا به گوش بازیکنان پرسپولیس برسد و آنها برا انجام مصاحبه درباره مشکلات مالی عجله ننمایند و وعده پول گرفتن نمایند.

مدیران پرسپولیس برای اینکه مقابل هرگونه حاشیه احتمالی را بگیرند چنین جلسه ای را برگزار کردند تا مانع از برهم خوردن تمرکز سرخپوشان در آستانه بازی با الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

منبع: mehrnews.com

به "دلیل نشست فوق العاده هیات مدیره پرسپولیس چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل نشست فوق العاده هیات مدیره پرسپولیس چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید