در گفت وگو با خبرنگاران مطرح شد؛ اعلام آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک، زمان اختتامیه اعلام شد

آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه اراک اعلام شد.

در گفت وگو با خبرنگاران مطرح شد؛ اعلام آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک، زمان اختتامیه اعلام شد

حمید حسنی دبیر چهارمین دوره جشنواره ملی شعر طنز اراک، در گفت وگو با خبرنگار ، در خصوص این دوره از جشنواره گفت: هم اکنون مشغول دریافت آثار هستیم. علاقه مندان برای شرکت در چهارمین دوره جشنواره ملی شعر طنز و چهارمین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه اراک تا هفتم تیرماه فرصت دارند.

وی اضافه نمود: بعید نیست مهلت دریافت آثار در چهارمین دوره جشنواره ملی شعر اراک و چهارمین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه اراک تمدید شود. تمدید زمان مهلت آثار بستگی به شرایط دارد.

دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک در خصوص زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره ادبی گفت: اختتامیه جشنواره ملی شعر طنز اراک و چهارمین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه اراک به طور همزمان در آبان ماه یا اوایل آذر ماه سال جاری در شهر اراک برگزار و برگزیدگان این دو جشنواره ادبی معرفی می شوند.

گفتنی است جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه اراک با موضوعات شهر کالبد شهری و شهروند و شهر جامعه و روابط اجتماعی در قالب های شعر نو، کلاسیک و ترانه آثار علاقه مندان به شرکت در این دوره جشنواره را دریافت می کند.جشنواره ملی داستان کوتاه اراک هم با همین موضوعات به دریافت اثر از علاقه مندان به شرکت در جشنواره می پردازد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "در گفت وگو با خبرنگاران مطرح شد؛ اعلام آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک، زمان اختتامیه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در گفت وگو با خبرنگاران مطرح شد؛ اعلام آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک، زمان اختتامیه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید