خبرنگاران چهار نماینده استان یزد در مجلس یازدهم معین شدند

به گزارش وبلاگ 1 کد، یزد - خبرنگاران - رییس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: با اتمام شمارش آراء شرکت کنندگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، چهار نفر راه یافته به مجلس از چهار حوزه انتخابیه استان معین شدند.

خبرنگاران چهار نماینده استان یزد در مجلس یازدهم معین شدند

احمد ترحمی بهابادی صبح شنبه در گفت و با وبلاگ 1 کد میزان مشارکت شهروندان یزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را 48.1 درصد گفت و گفت: نمایندگان استان در مجلس آینده در چهار حوزه انتخابیه در همین مرحله تعیین شده اند.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر محمدصالح جوکار بیشترین میزان آراء شرکت کنندگان در انتخابات را کسب کرد و در حوزه انتخابیه تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی از سایر رقبا پیشی گرفت و پیروز به کسب بیشترین آراء شرکت کنندگان در انتخابات شد.

ترحمی توضیح داد: در حوزه انتخابیه اردکان نیز محمدرضا دشتی اردکانی پیروز به کسب اکثریت آراء شرکت کنندگان در انتخابات شد و در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز محمدرضا صباغیان نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس دهم با کسب اکثریت آراء برای دومین بار به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه برای مجلس یازدهم انتخاب شد.

وی یادآور شد: اطلاعات تکمیلی در مورد انتخابات استان در ساعات آینده اعلام می گردد.

استان یزد در مجلس شورای اسلامی دارای چهار کرسی نمایندگی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران چهار نماینده استان یزد در مجلس یازدهم معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چهار نماینده استان یزد در مجلس یازدهم معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید