خبرنگاران آغاز طرح آسفالت 251 کیلومتر راه روستایی در خوزستان

به گزارش وبلاگ 1 کد، اهواز - خبرنگاران - اهواز - خبرنگاران - طرح آسفالت 251 کیلومتر راه روستایی در استان با اعتباری بالغ بر 650 میلیارد ریال در خوزستان با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

خبرنگاران آغاز طرح آسفالت 251 کیلومتر راه روستایی در خوزستان

غلامعباس بهرامی نیا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان شنبه در آیین بهره برداری از پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : همچنین امروز 6 پروژه شامل بهره برداری از 75 دوربین ثبت تخلف با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال، نصب 40 دوربین نظارت با اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال ، احداث پنج مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با اعتباری بالغ بر 290 میلیارد ریال، ایجاد سه پاسگاه پلیس راه با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال، طرح روکش آسفالت شامل 181 کیلومتر ،عملیات 65 کیلومتر چیپسیل،طرح 950 کیلومتر فوگسیل با اعتباری بالغ بر یک هزارو 260 میلیارد ریال وطرح روشنایی 12 کیلومتر راه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به طرح ابرار ادامه داد: بر اساس این طرح 251 کیلومتر آسفالت راه های روستایی سهمیه استان خوزستان می باشد که پیمانکاران این پروژه مشخص شده است.

بهرامی نیا اضافه نمود : حدود پنج هزار میلیارد ریال اعتبار در حوزه راهداری قرارداد منعقد شده است و امیدواریم با اتمام این پروژه ها حدود 2 میلیون متر مربع از راههای استان لکه گیری شود .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه باید زیرساخت های مناسبی در استان داشته باشیم تا بتوانیم جابه جایی که در شبکه راه ها انجام می شود به سهولت و ایمن باشد ، گفت : در سال جاری حدود یک میلیون متر مربع لکه گیری راه ها و 246 کیلومتر انواع روکش راه نیز در استان انجام شده است.

وی ادامه داد : در حوزه حمل و نقل کارهای بسیار خوبی اجرا شده است و اعتبارات نسبت به 2 سال گذشته بیش از 2.5 برابر افزایش داشته است .

بهرامی نیا گفت : طی 11ماهه سال جاری 12.5 میلیون تن کالای اساسی از بندر امام حمل شده است و در مجموعه وزارت راه کارهای سخت افزاری و نرم افزاری خوبی اجرا شده تا کالا با سرعت بیشتری از بنادر استان ترخیص شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خاطر نشان کرد : سالانه بیش از 40 میلیون تن بار از استان خوزستان به سایر نقاط کشور جابجا می شود و همچنین این استان با 23 پایانه مسافربری دومین استان کشور است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آغاز طرح آسفالت 251 کیلومتر راه روستایی در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آغاز طرح آسفالت 251 کیلومتر راه روستایی در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید