جزئیات شکایت فاطمه رهبر از قاضی پور ، نه ایشان عذرخواهی کرده و نه من شکایت را پس می گیرم

به گزارش وبلاگ 1 کد، فاطمه رهبر فعال اصولگرا که بر اثر کرونا جان خود را از دست داد در برنامه دستخط گفته بود: توهین آقای قاضی پور به خانم های نماینده مجلس اشتباه بسیار بزرگی ست؛ ایشان نماینده اصولگرا هستند، باشند ولی نه من شکایتم را پس گرفتم و نه ایشان عذرخواهی کرده است. پرونده هنوز باز است.

جزئیات شکایت فاطمه رهبر از قاضی پور ، نه ایشان عذرخواهی کرده و نه من شکایت را پس می گیرم

به گزارش وبلاگ 1 کد، موضوع شکایت فاطمه رهبر از نادر قاضی پور به اسفند ماه سال 1394 برمیگردد. آن زمان مرحوم رهبر رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی بود که در واقع آن شکایت هم از سوی فراکسیون زنان مجلس از قاضی پور اجرا شده بود. شکایتی که به دادستان کل کشور، کمسیون اصل نود، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و رئیس مجلس ارسال شد.

در پی شکایت زنان مجلس نهم از نادر قاضی پور نماینده ارومیه، او در پی جلب رضایت همکاران خود برآمد و سیدمحمود نبویان نماینده تهران و حسن کامران نماینده اصفهان، قاضی پور را به حضور نمایندگان زن مجلس بردند.

آن زمان قاضی پور برای عذرخواهی نزد نمایندگان هم رفت و گفت که منظورش نمایندگان زن اصولگرای مجالس هفتم، هشتم و نهم نبوده و مخاطبش برخی افراد در حوزه انتخابیه بوده است.

مرحوم رهبر اما تاکید داشت که مطالب منتشر شده از او به همراه فایل صوتی اش کاملاً واضح است و قاضی پور باید در همان سطح که سخنانش در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب یافته است، جبران مافات، تکذیب و عذرخواهی کند.

جزئیات بیشتر از این شکایت را از { اینجا } بخوانید.

تصاویر | تدفین متفاوت پیکر فاطمه رهبر که به دلیل کرونا درگذشت | دفن پیکر نماینده مجلس یازدهم با تدابیر بهداشتی

کرونا یک قربانی دیگر از بین مسئولان گرفت | فاطمه رهبر بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات شکایت فاطمه رهبر از قاضی پور ، نه ایشان عذرخواهی کرده و نه من شکایت را پس می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات شکایت فاطمه رهبر از قاضی پور ، نه ایشان عذرخواهی کرده و نه من شکایت را پس می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید