توسعه و گسترش تعاملات بین المللی پلیس ایران در مبارزه با جرایم فراملی

به گزارش وبلاگ 1 کد، رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی برای توسعه و گسترش تعاملات منطقه ای و بین المللی در مبارزه با جرایم فرا ملی در سطح بین المللی نقشی پویا در توسعه روابط با پلیس سایر کشور ها دارد.

توسعه و گسترش تعاملات بین المللی پلیس ایران در مبارزه با جرایم فراملی

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ 1 کد، دوازدهمین نشست نیروی انتظامی با وابستگان نظامی و افسران رابط پلیس کشور های خارجی مستقر در تهران امروز در مقر پلیس راهور ناجا رقم خورد.

سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا با تبریک هفته ناجا گفت: امروزه مبارزه بی امان با فساد و تباهی در سطح فراملی و ملی از دغدغه های مشترک دولت هاست و همه کشور ها در طرح مبارزه گسترده و جرائم فراملی و ایجاد جهانی ناامن برای مجرمان هم عقیده بر این باوریم که هرگونه سهل انگاری در این حوزه سرمایه های ملی هر دولتی را خدشه دار می نماید.

رئیس پلیس بین الملل ناجا توضیح داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه و گسترش تعاملات منطقه ای و بین المللی در مبارزه در جرایم فراملی در سطح بین المللی نقشی پویا در توسعه روابط با پلیس سایر کشور ها دارد.

وی گفت: ظرفیت حضور وابستگان نظامی و افسران رابط کشور های خارجی در ایران از این جهت که می تواند در ارائه توانمندی ها و ظرفیت ها و تسریع در همکاری پلیس مثمر ثمر باشد برای ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا توضیح داد: یکی از برنامه های نیروی انتظامی میزبانی نشست صمیمانه با وابستگان نظامی و افسران رابطه انتظامی کشور های خارجی مستقر در ایران است که می تواند نویدبخش محیطی سازنده و در راستای پیشبرد همکاری های بین المللی باشد.

سردار شیرزاد ادامه داد: پلیس بین الملل نیروی انتظامی به عنوان متولی امور بین الملل با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت های موجود همکاران همیشه در کوشش برای بسترسازی توسعه تعاملات پلیسی و سایر کشور ها و سازمان های منطقه ای و بین المللی است.

رئیس پلیس اینترپل گفت: انتظار می رود که حضور وابستگان در جمهوری اسلامی بستری مناسب برای استفاده از ظرفیت ها باشد.

وی توضیح داد: باعث مسرت است که سال جاری هم توانستیم میزبان دوازدهمین نشست هفته نیروی انتظامی بستگان و افسران رابط سایر کشور ها باشیم رئیس پلیس اینترپل اظهار داشت: امروز بعضی از توانمندی ناجا در حوزه راهور را برای افسران رابط به نمایش خواهیم گذاشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توسعه و گسترش تعاملات بین المللی پلیس ایران در مبارزه با جرایم فراملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه و گسترش تعاملات بین المللی پلیس ایران در مبارزه با جرایم فراملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید