تندروان: چهره واقعی تیم ها و لیگ را از چند هفته دیگر باید دید، بازی ما با نماینده کردستان کسل کننده بود

به گزارش وبلاگ 1 کد، سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان تأکید کرد، بازی تیمش مقابل نماینده کردستان در هفته اول لیگ برتر والیبال کسل کننده بوده است.

تندروان: چهره واقعی تیم ها و لیگ را از چند هفته دیگر باید دید، بازی ما با نماینده کردستان کسل کننده بود

رضا تندروان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 1 کد در مورد پیروزی شاگردانش مقابل تیم راه یاب ملل کردستان در هفته نخست لیگ برتر والیبال گفت: نماینده کردستان به تازگی تمرینات خود را شروع کرده است و آماده سازی مختصری برای هفته نخست لیگ داشت. از طرفی بازی کردن با تیم هایی که شناختی از آنها نداریم، سخت است. تیم حریف هم انتحاری بازی کرد و ما نیز از نظر روانی روی بازیکنان خود کار کرده بودیم تا حریف را دستکم نگیرند.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم، ولی تیم حریف اشتباهات زیادی داشت و نتوانست ما را تحت فشار قرار دهد. از این جهت، بازی کسل کننده بود. چهره واقعی تیم ها و لیگ را از دو سه هفته دیگر باید دید.

تندروان در مورد حضور دیرهنگام تیم ها در لیگ برتر شرح داد: به نظر من هر چه استان های بیشتری درگیر لیگ شوند، برای والیبال بهتر است، چون بازیکنان و مربیان بیشتری در لیگ حاضر خواهند بود. با این حال، حضور چنین تیم هایی که یک شبه مجور حضور در لیگ برتر را به دست می آورند، کیفیت لیگ را نه تنها بالا نمی برد، بلکه باعث اُفت کیفیت آن می شود.

فولاد سیرجان در هفته دوم لیگ برتر، میهمان تیم هراز آمل خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تندروان: چهره واقعی تیم ها و لیگ را از چند هفته دیگر باید دید، بازی ما با نماینده کردستان کسل کننده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندروان: چهره واقعی تیم ها و لیگ را از چند هفته دیگر باید دید، بازی ما با نماینده کردستان کسل کننده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید