تماس وزیر ورزش با کاپیتان استقلال؛ استراماچونی بازمی گردد

به گزارش وبلاگ 1 کد، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در تماسی با وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال جویای شرایط آبی پوشان شد.

تماس وزیر ورزش با کاپیتان استقلال؛ استراماچونی بازمی گردد

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ 1 کد، در حالیکه تیم استقلال تهران آماده مسابقه هفته پانزدهم لیگ برتر می شود شرایط بازگشت سرمربی ایتالیایی آبی پوشان هنوز معین نیست. آندره آ استراماچونی که از سفرش به میلان شش روز می گذرد خواستار روش حقوقی برای پرداخت دستمزدش بود و شب گذشته مبلغ مورد نظرش از ترکیه به ایتالیا واریز شده است. واریز پول از سوی باشگاه استقلال برای استراماچونی در حالی صورت گرفت که وزارت ورزش و جوانان، سفیر ایتالیا در ایران و سفارت ایران در کشور ایتالیا در تسریع فرایند این پروسه نقش پررنگی داشته اند.

پس از اینکه وزیر ورزش و جوانان با تماس های صورت گرفته با مقامات ذیربط به دنبال مرتع ساختن مسائل تیم استقلال شده بود تا استراماچونی به ایران برشود، امروز مسعود سلطانی فر فرصت مناسبی داشت تا شرایط تیم را از کاپیتان آبی پوشان جویا شود.

سلطانی فر صبح امروز با وریا غفوری در تماسی تلفنی از شرایط بازیکنان استقلال پیش از بازی با شاهین بوشهر باخبر شد و در گفتگویی که حدود 40 دقیقه به طول انجامید از غفوری درخواست کرد تا با آرامش بازیکنان را تا زمان بازگشت به ایران به عنوان بازیکن باتجربه حفظ کند. غفوری به عنوان کاپیتان استقلال با تشریح شرایط تیم، در صحبت های مطرح شده با وزیر درخواست کرد تا مسائل آن ها هرچه سریعتر برطرف شود تا بدون مشکل مسابقات را ادامه بدهند.

نکته جالب گفت وگوی سلطانی فر و کاپیتان استقلال این بوده که غفوری از فصل گذشته با انتقاد های صریح از وزارت ورزش و جوانان مورد توجه قرار گرفته بود، اما امروز در فضایی کاملا محبت آمیز اظهاراتش را مطرح کرده است و با اطمینان خاطر او مبنی بر بازگشت استراماچونی روبرو شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تماس وزیر ورزش با کاپیتان استقلال؛ استراماچونی بازمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس وزیر ورزش با کاپیتان استقلال؛ استراماچونی بازمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید