تراویتسا: 40 درصد باشگاه های ایرانی تحریم هستند، چرا لیگ ملت های والیبال باید در ایران برگزار شود؟

پاسور پبشین تیم ملی ایتالیا گفت: 40 درصد باشگاه های ایرانی به دلیل عدم پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی، تحت تحریم فدراسیون جهانی هستند.

تراویتسا: 40 درصد باشگاه های ایرانی تحریم هستند، چرا لیگ ملت های والیبال باید در ایران برگزار شود؟

به گزارش خبرنگاران، حدود 2 فصل پیش بود که تیم والیبال شهرداری ارومیه با جذب دراگان تراویتسا، پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا و پدرش، لیوبو تراویتسا که سابقه هدایت تیم ملی صربستان و مونته نگرو را داشت، می خواست قهرمان لیگ برتر شود. اما تراویتساها در میانه فصل به خاطر عدم دریافت دستمزد خود و به بهانه تعطیلات سال نوی میلادی، ایران را ترک کردند. مکاتبات و پیگیری های آنها از طریق فدراسیون والیبال ایران و حتی فدراسیون جهانی والیبال، سودی برای آنها نداشت.

دراگان تراویتسا اخیراً در یادداشت سرگشاده ای نوشته: دیگر کافیست! باشگاه های والیبال باید به خاطر زحمات بازیکنانشان به آنها پرداخت کنند. ما به سختی تمرین و بازی می کنیم و در واقع از خودمان می گذریم و فدارکاری می کنیم تا باشگاه به افتخارات بیشتری برسد. به همین خاطر، انصاف نیست که با آنها مثل موردی که در ارومیه با رفتار شد، برخورد کنند. البته خیلی از ورزشکاران با چنین برخورد وحشتناکی روبرو می شوند.

او ادامه داد: حدود 2 سال پیش شهرداری ارومیه باید به من پولی پرداخت می کرد و فدراسیون جهانی هم رأی به به سود ما داد اما مذاکرات و مکاتبات با سودی نداشت و هنوز پولی به ما پرداخت نشده است. 40 دصد باشگاه های ایرانی به خاطر عدم پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی، تحت تحریم فدراسیون جهانی هستند. چرا لیگ ملت های والیبال باید در ایران برگزار شود و هیچ اتفاقی هم نمی افتد؟! چرا من هیچ جوابی از فدراسیون جهانی بابت نامه هایم دریافت نکردم؟

پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا شرح داد:فدراسیون جهانی والیبال کجاست؟ این فدراسیون در مورد باشگاه هایی که تصمیمات و تحریم های آن را اجرا نمی کند چه خواهد کرد؟ چرا فدراسیون جهانی در مورد صحبت های کوبیاک واکنش نشان می دهد، ولی کاری در مورد ما انجام نمی شود؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تراویتسا: 40 درصد باشگاه های ایرانی تحریم هستند، چرا لیگ ملت های والیبال باید در ایران برگزار شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراویتسا: 40 درصد باشگاه های ایرانی تحریم هستند، چرا لیگ ملت های والیبال باید در ایران برگزار شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید