تخریب 68 خودپرداز بانکی بخاطر شست و شوی غیراصولی توسط مردم

به گزارش وبلاگ 1 کد، رئیس شورای هماهنگی بانک های لرستان گفت: 68 دستگاه خودپراز سیستم بانکی بعلت شست و شوی غیر اصولی توسط مردم تخریب شده که با توجه نبود قطعات راه اندازی استفاده از این دستگاهها امکان پذیر نیست.

تخریب 68 خودپرداز بانکی بخاطر شست و شوی غیراصولی توسط مردم

به گزارش وبلاگ 1 کد بیژن مقدم بیرانوند در گفت و گو با وبلاگ 1 کد با تاکید بر اینکه کارکنان بانکها موظف به نظافت خودپردازها هستند اضافه نمود: مردم از شستشوی دستگاهها خودداری نمایند.

مقدم بیرانوند گفت : 50 درصد این دستگاههای تخریبی مربوط به بانک ملی می باشد و این در حالی است که در اغتشاشات آبان ماه 42 دستگاه از سیستم بانکی تخریب شد.

رئیس امور شعب بانک ملی استان با بیان اینکه در تعطیلات نوروز 50 درصد از شعب بانکها فعالیت ندارند ،اضافه نمود:بارها اعلام نموده ایم که بانک ها مکلف به نظافت و بهداشتی کردن این دستگاهها می باشند و مردم تنها با دستکش از خودپردازها استفاده نمایند و نیازی به مواد ضد عفونی نماینده نیست..

وی توضیح داد: از رسانه ها و مسئولین جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی استمداد می طلبیم چرا که ادامه این فرایند یعنی تخریب صددرصدی دستگاههای خودپرداز استان که با توجه به تحریم قطعات و ممنوعیتی که برای واردات دستگاههای خودپرداز وجود دارد فاجعه ای جبران ناپذیر خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "تخریب 68 خودپرداز بانکی بخاطر شست و شوی غیراصولی توسط مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب 68 خودپرداز بانکی بخاطر شست و شوی غیراصولی توسط مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید