بهترین استخر بی نهایت دنیا

به گزارش وبلاگ 1 کد، از زمانی که در تایلند شنا می‌کردم ، از ایده استخرهای بیکران لذت بردم . نه تنها آن‌ها به دنبال یک پس‌زمینه موثر در شنا کردن صبح هستند ، بلکه فقط یک چیز آرامش‌بخش در مورد غوطه‌ور شدن در آب صاف و صاف وجود دارد که به نظر می‌رسد تمام مسیر را تا افق کشیده باشد . با این حال ، یک استخر بیکران در شمال ایتالیا ، در حال حاضر ، قلبم را برای مقاصد bucketlist ربوده‌است . ( توجه : به خاطر ضعیف بودن قلب نیست ! )

بهترین استخر بی نهایت دنیا

این استخر جدید هتل Hubertus در تیرول جنوبی است .
برکه بی‌نهایت است … تا حد افراط . اگر شما به دنبال یک استخر باشید ، بهتر از این صحنه‌های باشکوه و باشکوه نمی‌توانید کار کنید . این رشته‌کوه، بخشی از کوهه‌ای آلپ را تشکیل می‌دهد و به خاطر آرایش منحصر به فرد در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌است . طوری رفتار می‌شود که تصاویر panoramas از مزارع ، دهکده‌ها ، و چیزهای دیگر را ، که در آنجا در قلب آسمان آلپ قرار دارند ، قرار دهند .
اما فراتر از نظرات خارج از سطح استخر ، شما می‌توانید از طریق انتهای شیشه استخر و از طریق یک پنجره در پایین استخر ، در نظر بگیرید . درست است : وقتی در انتهای استخر پرسه می‌زنید ، می‌توانید به حدود 40 پا نگاه کنید تا زمین زیر پای شما را ببیند .
تفکر پشت این استخرها این است که باعث می‌شود احساس کنید که در میان زمین و آسمان معلق هستید و کاملا ً با محیط خود هماهنگی دارید . این استخر که از کنار هتل خارج شده‌است ، با تنه‌های درختان که با پوشش گیاهی محلی مطابقت دارند ، حمایت می‌شود . اما حتی اگر این دیدگاه‌ها با شما طنین‌انداز نشود و شما فقط برای ورزش کردن به آنجا می‌روید ، مکان‌های بسیار بدتری هم وجود دارند که شما می‌توانید در آنجا باشید ، درست است؟
در واقع این هتل واقعا ً بر سلامتی و رفاه میهمانان تمرکز دارد، بنابراین شما مطمئنید که تعطیلاتی آرامش‌بخش داشته باشید . علاوه بر استخر ، شما یک مرکز آب‌گرم و بسته‌های تعطیلات پیدا خواهید کرد که واقعا ً شما را بیرون خواهند آورد و مناطق اطراف را به بهترین شکل مورد بررسی قرار خواهند داد .
با این حال چرا تیرول جنوبی ؟ خوب ، در زمستان ، شما فرصت‌های اسکی و snowsports باورنکردنی دارید . در تابستان ، شما به همان اندازه ، فرصت‌های پیاده‌روی فوق‌العاده‌ای را به همراه دارید . فعالیت‌های دیگری نیز در این منطقه از جمله گلف ، دوچرخه‌سواری ، دوچرخه‌سواری و دوچرخه‌سواری وجود دارد . شما در نزدیکی شهرهای و Brixen هستید ، اما هنوز در منطقه‌ای نسبتا ً روستایی هستید که به شما اجازه می‌دهد برای فرهنگ محلی احساس همدردی کنید . حتی castles و کلیساهای تاریخی در اطراف دره Pustertal وجود دارند که می‌توانید با هتل به عنوان یک پایگاه جستجو کنید !
علاوه بر این، اگر شما اشتیاق دارید در هتل چهار ستاره بمانید ، اما کمی باشید ، نگران نباشید : هتل تا شش استخر دیگر هم گرم و گرم است ، بنابراین شما مطمئنید که چیزی برای تناسب با خواسته‌های خود پیدا می‌کنید . بعد از یک روز طولانی از فعالیت‌های بیرون، در هر کدام از استخرها خود را آرام کنید و مطمئن شوید که با طراوت و طراوت به خانه باز خواهید گشت .

به "بهترین استخر بی نهایت دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین استخر بی نهایت دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید