بتسدا توسعه بازی کارتی The Elder Scrolls را متوقف کرد

به گزارش وبلاگ 1 کد، شرکت بازی سازی بتسدا خبر از توقف توسعه بازی کارتی خود داده است. طبق خبری که این شرکت به تازگی گفت، تا آینده ای نامشخص، ادامه ساخت و توسعه بازی The Elder Scrolls: Legends متوقف شده است.

بتسدا توسعه بازی کارتی The Elder Scrolls را متوقف کرد

بازی The Elder Scrolls: Legends اولین کوشش بتسدا برای ورود به بازی های کارتی بود؛ کوششی که با استفاده از برند معتبر و محبوب The Elder Scrolls و برای مقابله با بازی هایی مثل Hearthstone شرکت بلیزارد یا Gwent شرکت سی دی پراجکت صورت گرفت.

عرضه بازی The Elder Scrolls: Legends به سال 2017 باز می گردد. شرکت بتسدا این بازی را روی کامپیوتر و پلتفرم های موبایل عرضه کرد و در طول دو سالی که از عرضه آن می گذرد، پنج بسته الحاقی برای آن منتشر نموده است. برخلاف بازی اصلی که رایگان است، تمام بسته های الحاقی رایگان بوده اند.

آخرین بسته الحاقی این بازی کارتی به اسم Oblivion در شهریور ماه امسال عرضه شده بود. بتسدا طبق برنامه هایی که اعلام کرده بود، قصد داشت تا انتها امسال میلادی یک بسته الحاقی دیگر هم برای The Elder Scrolls: Legends عرضه کند، ولی نه تنها ساخت این بسته الحاقی را لغو نموده، بلکه به طور کلی توسعه بازی را رها نموده است.

با این حال، توقف توسعه بازی به معنای توقف از پشتیبانی آن نیست. بازی نماینده ها می توانند هنوز هم The Elder Scrolls: Legends را دانلود، بازی و در آن پول خرج نمایند. با این حال، انتظار ساخت محتوای جدید برای بازی را نباید از بتسدا داشت.

بتسدا گفته است که چالش های ماهانه و مراسم های دوره ای در بازی باقی خواهند ماند و پشتیبانی از بازی هم متوقف نمی گردد.

ظاهرا بازی های کارتی شرایط خوبی را سپری نمی نمایند. شرکت سی دی پراجکت هم چند روز پیش اعلام کرد که به طور کلی توسعه نسخه کنسولی Gwent: The Witcher Card Game را متوقف نموده و امکان بازی کردن به زودی روی کنسول ها غیرممکن خواهد شد.

منبع: یوروگیمر

منبع: دیجیکالا مگ

به "بتسدا توسعه بازی کارتی The Elder Scrolls را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بتسدا توسعه بازی کارتی The Elder Scrolls را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید