بازداشت دومین طرفدار خطرناک آرژانتینی در مادرید

به گزارش وبلاگ 1 کد، پلیس اسپانیا در آستانه دیدار برگشت فینال جام لیبرتادورس بین تیم های بوکاجونیورز و ریورپلاته آرژانتین در شهر مادرید، دومین طرفدار خطرناک آرژانتینی را بازداشت کرد.

بازداشت دومین طرفدار خطرناک آرژانتینی در مادرید

به گزارش ، پلیس اسپانیا به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی پیش از دیدار برگشت تیم های بوکا جونیور و ریورپلاته که در استادیوم سانتیاگو برنابئو رئال مادرید برگزار خواهد شد، روز گذشته یکی از هواداران خطرناک ریورپلاته را که کوشش داشت برای تماشای دیدار برگشت فینال لیبرتادورس وارد اسپانیا گردد، در فرودگاه باراخاس مادرید بازداشت کرد.

این دومین هوادار خطرناکی است که طی روز های گذشته از سوی پلیس اسپانیا بازداشت می گردد. پلیس اسپانیا روز پنجشنبه ماکسی مازارو یکی از سردسته های هواداران افراطی تیم بوکاجونیورز را بازداشت و دیپورت نموده بود.

به گفته منابع پلیس این فرد سابقه جنایی گسترده ای دارد و پلیس اسپانیا او را یکی از مهمترین و خطرناک ترین اعضای هواداران افراطی بوکا می داند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد هوادار ریور پلاته که روز جمعه بازداشت شده است وجود ندارد، تنها خبر این است که پلیس در حال آماده سازی پرونده های لازم برای فرستادن او به آرژانتین در اسرع وقت است.

پلیس اسپانیا چند تن از هزاران هوادار دو تیم را خطرناک تلقی نموده و برای جلوگیری از تکرار اتفاقات خشونت آمیز قبل از مسابقه رفت در بوینس آیرس که منجر به لغو بازی برگشت و سپس انتقال آن به پایتخت اسپانیا شد، اقدامات احتیاطی فراوانی را برای دیدار روز یکشنبه انجام داده است.

تصمیم جنجالی برای انتقال دیدار نهایی جام باشگاه های آمریکای جنوبی به اروپا از سوی هر دو باشگاه، هواداران آن و بسیاری از فوتبالی های آمریکایی های جنوبی در دنیا مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. اما با وجود این مخالفت ها با تصمیم کونمبول، این بازی روز یکشنبه ساعت 20:30 (به وقت محلی) در برنابئو برگزار خواهد شد.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه مساوی 2-2 به انتها رسیده و قرار بود دیدار برگشت روز 24 نوامبر (سوم آذر) در استادیوم مانیومنتال برگزار گردد، پس از حمله هواداران ریورپلاته به اتوبوس تیم میهمان و زخمی شدن تعدادی از بازیکنان این تیم، به تعویق افتاد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازداشت دومین طرفدار خطرناک آرژانتینی در مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت دومین طرفدار خطرناک آرژانتینی در مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید