ایمان صادقی: از دیدن سکوهای خالی شوکه شدم

به گزارش وبلاگ 1 کد، سپیدرود رشت سومین شکست این فصل و دومین باخت متوالی خانگی را تجربه کرد. شاید از تیمی که مشکلات مالی و مدیریتی عدیده ای دارد بیشتر از این هم نباید انتظار داشت.

ایمان صادقی: از دیدن سکوهای خالی شوکه شدم

به گزارش وبلاگ 1 کد، سپیدرود رشت سومین شکست این فصل و دومین باخت متوالی خانگی را تجربه کرد. شاید از تیمی که مشکلات مالی و مدیریتی عدیده ای دارد بیشتر از این هم نباید انتظار داشت. تنها نماینده لیگ برتری استان گیلان این روزها حال خوبی ندارد و بازیکنان این تیم هم که تمرینات آماده سازی منظمی را پیش از فصل نداشته اند هنوز به فرم ایده آل نرسیده اند. سپیدرود اگرچه در بازی با پدیده دو گل گرفتن کرد اما درخشش ایمان صادقی دروازه بان این تیم مانع شد تا دروازه آن ها بیشتر باز گردد. صادقی دلایل بسیاری را برای نتیجه نگرفتن تیمش مطرح می نماید که بسیاری از آن ها در روزهای گذشته به دفعات شنیده گردیده بود.

سپیدرود آغاز بدی در این بازی نداشت اما هر چه از زمان مسابقه گذشت کار برایش دشوار تر شد.

همان طور که گفتید ما آغاز بدی نداشتیم. بغد از گل اول به لحاظ روحی دچار افت شدیم و نظم تیم مان به هم خورد. البته به لحاظ بدنی هنوز آماده نیستیم چون تمرینات بدنی خوبی نداشتیم که دلیلش مشکلاتی بود که درا ین مدت با ان درگیر بودیم و از این بابت بچه ها هیچ تقصیری ندارند. در نیمه دوم هم به این دلیل کارآیی لازم را نداشتیم.

پدیده را چطور ارزیابی می کنید؟

واقعیت این است که آنها در تمام نقاط زمین از ما بهتر بودند. از نظر بدنی هم اصلا مشکل نداشتند چون در بازی های قبلی شان بعد از دقیقه 90 به گل رسیده بودند. ما خیلی دیر آغاز کردیم و از طرفی هم سرمربی تیم تغییر نموده بود. آن ها کاملا با برنامه به زمین آمده بودند. البته ما هم طی هفته گذشته تمرین نموده بودیم اما بدن های مان اجازه نداد که خوب بجنگیم. با این حال بچه ها همه تلاششان را کردند تا نتیجه تغییر کند که نشد.

چند موقعیت خوب را هم از پدیده گرفتی؟

من با این که در سه بازی اول حضور نداشتم تمریناتم را منظم انجام دادم و دراین بازی هم سعی کردم تمرکزم از دست نرود. کاش این موقعیت هایی که از حریف گرفتم با پیروزی مان تمام می شد. متاسفانه شرمنده هواداران شدیم.

به هواداران اشاره کردید. به نظر استقبال کمتری از این بازی به عمل آمده بود.

من زمانی که برای گرم کردن به زمین رفتم و بیشتر سکوها را خالی دیدم شوکه شدم.چون کمتر سابقه داشته که این اتفاق بیفتد. البته بی دلیل هم نیست. آنها از نتایج راضی نیستند و شاید بیشتر ناراحتی شان هم از حاشیه های اطراف تیم در این مدت باشد.البته من از آن عده ای که آمدند و حتی بعد از انتها بازی هم تیم را تشویق کردند تشکر می کنم. من می دانم که آنها از تیم انتظار دارند اما خودشان خیلی خوب از شرایط تیم مطلع هستند.

آینده تیم را چطور پیش بینی می کنی؟

اگر شرایط تغییر نکند کار خیلی دشوار خواهد شد . ما باید به لحاظ بدنی تمرینات خوبی را انجام دهیم. بازیکنان بابت سال جاری هیچ گرفتنی نداشته اند. من انتظار دارم که مسوولان استان هر چه سریعتر چاره ای بیندیشند. تیم ما به آرامش احتیاج دارد. همان آرامشی که نیم فصل دوم فصل قبل با آقای کریمی داشتیم. الان هم باشگاه باید خیلی زود سرمربی اش را انتخاب کند تا بچه ها از این بلاتکلیفی خارج شوند. اگر هم تصمیم دیگری دارند به بچه ها بگویند. الان ما هر روز یک خبر می شنویم و این برای از بین رفتن تمرکز تیمی کافی است.ما قبل از این بازی مشکل هتل داشتیم این اتفاقات اصلا در شـان یک تیم لیگ برتری آن هم مثل سپیدرود با این همه قدمت و هوادار نیست.

این هفته با استقلال خوزستان بازی دارید.

ما قبل از تعطیلی لیگ دو بازی فوق العاده حساس داریم. اگر بتوانیم امتیازهای خوبی را از این دو مسابقه به دست آوریم آن وقت در زمان تعطیلی 22 روزه لیگ فرصت داریم تا با تمرینات منظم بدنی و تاکتیکی شرایط مان را بهبود بخشیم. در واقع باید این اتفاق بیفتد. امیدوارم هر چه زودتر سرمربی انتخاب گردد تا تیم به یک ثبات برسد. من مطمطئنم اگر اینطور گردد و مسوولان باشگاه هم بخشی از مطالبات سال جاری بازیکنان را بدهند شرایط تیم خیلی بهتر خواهد شد.

9-710

منبع: ایران ورزشی

به "ایمان صادقی: از دیدن سکوهای خالی شوکه شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمان صادقی: از دیدن سکوهای خالی شوکه شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید