ایر آسیا پروازهای بین هواهین و کوالالامپور را متوقف کرد

به گزارش وبلاگ 1 کد، خطوط هوایی با هزینه کم پروازهای خود را در مسیر جدید بین هواهین و کوالالامپور آغاز کرده‌اند . این پرواز 2 ساعته با شهر ساحلی تایلند با پایتخت مالزی بدون نیاز به سفر از طریق بانکوک , ارتباط دارد . هواهین در حدود 200 کیلومتر ( 125 مایل ) تا جنوب بانگوک قرار دارد و سفر از طریق جاده معمولا 2.5 تا 3 ساعت طول می‌کشد .

ایر آسیا پروازهای بین هواهین و کوالالامپور را متوقف کرد

خدمات جدید در روز 18 ماه مه با پروازه‌ای مستقیم بین هواهین و کوالالامپور 4 بار در هفته ( دوشنبه , چهارشنبه , جمعه , یکشنبه ) آغاز شد . پیش از این از کوالالامپور گرفته تا دیگر مقصدهای تایلند از جمله بانکوک , چیانگ مای , پاتایا و کرابی و پوکت استفاده می‌کند .
فرودگاه کوچک هواهین تنها 10 دقیقه است که از مرکز شهر با تاکسی و سرویس اتوبوس شاتل در دسترس است که مسافران را به هتل یا میهمان خود می‌برد . 10 بت به ازای هر نفر در فاصله حدودا نیم ساعت در طول روز بین جاده Sasong نزدیک به ناحیه بازار شب و فرودگاه اجرا می‌شود . songthaew سبز رنگ خاموش می‌شود و جاده اصلی Phetchkasem خارج از ورودی فرودگاه را انتخاب می‌کند .
همچنین می‌توانید از : پروازهای داخلی در پروازه‌ای ThailandMore برای Pattaya U - Tapao airportHow برای رسیدن به هواهین استفاده کنید

به "ایر آسیا پروازهای بین هواهین و کوالالامپور را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایر آسیا پروازهای بین هواهین و کوالالامپور را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید