امامی فر: از خستگی خون به مغز بازیکنان ما نمی رسید

به گزارش وبلاگ 1 کد، دستیار علی کریمی در تیم فوتبال سپیدرود می گوید بازیکنان تیمش از شرایط بدنی خوبی برخوردار نیستند و این تیم احتیاج به جذب بازیکن دارد.

امامی فر: از خستگی خون به مغز بازیکنان ما نمی رسید

به گزارش وبلاگ 1 کد، علیرضا امامی فر، دستیار علی کریمی در تیم فوتبال سپیدرود رشت بعد از تساوی تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: همه ما یک خانواده هستیم. تاکید کریمی بر این است که همه ما یک تیم هستیم و حرف های ما یکدل ویکرنگ است. ما با تیم سپیدرودی روبرو هستیم که مشکلات فراوانی داشت که دیگر احتیاج نیست آنها را بازگو کنم. ما باید کاری می کردیم تا دوباره روحیه شکست ناپذیری را در تیم زنده کنیم. در آینده از این تیم بیشتر می شنوید. وقتی ما به شکلی کار می کنیم که حداقل گل نخوریم و به دنبال بردن باشیم، نکات مثبتی است که تیم به دنبال آن است. دو تعویض ما در این بازی اجباری بود و این نشان دهنده مشکلات بدنی بازیکنان است.

او ادامه داد: تعطیلی لیگ فرصت مناسبی است که نقاط ضعف تیم را رفع کنیم و بهتر شویم. تمام کوشش ما بر این است که شرایط ما از سال گذشته بهتر گردد. تفکراتی که کریمی برای این تیم دارد این است که شرایط تیم بهتر گردد. ما احتیاج به جذب بازیکن داریم. بازیکنانی باید جذب شوند که شرایط بدنی خوبی داشته باشند تا بتوانند به ما کمک نمایند. آنها باید از بازیکنان فعلی قوی تر باشند. امیدواریم که این اتفاق در تعطیلات رخ بدهد تا در تمرینات شرکت نمایند تا برای بازی با پرسپولیس و پیکان آماده شویم. ما در وهله اول می خواستیم تیمی که در جدول به ما نزدیک بود از ما فاصله نگیرد. شرایط بدنی بازیکنان را می دانستیم. از دقیقه 55 به بعد تیم ما افت کرد و کار سخت بود. باید از تک تک بازیکنان تشکر کنم که تا لحظه آخر کوشش نمایند. باور کنید به خاطر خستگی خون به مغز بازیکنان ما نمی رسید ولی با تمام وجود کوشش کردند تا بعد از 10 نفره شدن هم بتوانیم نتیجه بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امامی فر: از خستگی خون به مغز بازیکنان ما نمی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی فر: از خستگی خون به مغز بازیکنان ما نمی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید