اعمال محدودیت ترافیکی در جاده های شمال تا 31 شهریور ، انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی

به گزارش وبلاگ 1 کد، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: از ساعت 12 روز آینده 26 شهریور در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، جاده تهران-سمنان-مشهد و برخی محورهای دیگر، محدودیت ترافیکی اعمال می شود.

اعمال محدودیت ترافیکی در جاده های شمال تا 31 شهریور ، انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی

به گزارش وبلاگ 1 کد، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در جاده های تهران-شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام نمود: امروز 25 شهریور دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

وی اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزار نشده است.

ترافیک سنگین در آزادراه ساوه-تهران و تردد پرحجم خودرو بین کرج و قزوین

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده احمدآباد مستوفی، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج- قزوین حدفاصل ساسانی تا پایانه شهید کلانتری و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.

محدودیت ترافیکی جاده ها از فردا تا سه شنبه 31 شهریور 99

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 فردا 26 شهریور تا ساعت 6 روز دوشنبه 31 شهریور در محورهای کندوان هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیش ِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا شرح داد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیش ِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 19 روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور یادآور شد: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، تمدید و یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می شود.

وی اعلام نمود: در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون کماکان ممنوع است،

محرابی نیا افزود: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 26 شهریور در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه پیش ِ رو تا ساعت 2 بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است.

محدودیت تردد در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر

وی اظهار کرد: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای جمعه و دوشنبه پیشِ رو در جهت شمال به جنوب محورهای تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائمشهر ممنوع است.

محدودیت تردد کامیون در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس

محرابی نیا اظهار کرد: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس ممنوع است.

انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور شرح داد: در حال حاضر کماکان جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور خرم آباد - پلدختر، جاده فرعی شمشک - دیزین و محور شهداد - نهبندان، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

3 آزادراه پرترافیک کشور در شبانه روز گذشته

وی اظهار کرد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج- تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

سهم 15.6 درصدی وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2220 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.4 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "اعمال محدودیت ترافیکی در جاده های شمال تا 31 شهریور ، انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال محدودیت ترافیکی در جاده های شمال تا 31 شهریور ، انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید